Ką padovanoti mokyklos/universiteto baigimo proga?

Ką padovanoti mokyklos/universiteto baigimo proga?

Vaikai auga, auga ir … užauga. Labai greitai jie pradeda gyventi suaugusiųjų žmonių gyvenimą. Yra nemažai progų (švenčių), kurių metu mes dar kartą prisimename, kaip greitai bėga laikas. Atrodytų, tik kartu ruošėtės pirmai klasei, o šiandien Jūsų atžala jau baigė mokyklą ar universitetą? Mokyklos baigimo šventė, tai įvykis, kuris ir džiugina, ir jaudina ir ne vienus tėvelius sugraudina. Pagalvokime šiandien apie tai, ką būtų galima padovanoti tokia proga.

Mokykla ar universitetas?

Priklausomai nuo to, ką baigė jaunuolis (mokyklą ar universitetą), gali skirtis ir dovana. Dovanos gali būti labai universalios, tinkančios abejoms progoms. Tačiau kartais žmonės nori dovaną susieti su būsima specialybe. Na, pavyzdžiui, būsimam mokytojui padovanoti su tuo susijusią knygą ar pramogą. Visgi šiandien pagalvokime, kokia dovana tiktų ir vienu, ir kitu atveju. Pasiūlysime Jums keletą universalių idėjų, galbūt jomis pasinaudosite arba pasisemsite įkvėpimo.

  1. Vairavimo kursai. Tai itin populiari ir naudinga dovana tiems, kas tik neseniai baigė mokyklą arba universitetą, tačiau vis dar neturi vairuotojo pažymėjimo. Patogu tai, jog galima dovanoti tiek dovanų kuponą pasirinktai sumai, tiek visą vairavimo (teorijos bei praktikos) kursą. Tokią dovaną ypač dažnai dovanoja tėvai. Nors tokiu būdu dovanojame dar vienus mokslus, visgi šie leis gyventi patogiau, o ir pats mokymosi procesas netrunka ilgai. Dovanokite lengvesnį rytojų.
  2. Poilsis. Pats metas atsipūsti, pailsėti, pakeliauti. Kada, jei ne dabar, kai sunkiausi darbai jau įveikti, o rankose – išsvajotas diplomas. Tai gali būti malonus SPA vakaras, kokybiškas masažas, kelionė į užsienį. O gal veido, kūno procedūros ar mėgstamiausios grožio paslaugos? Dovanokite poilsį.
  3. Pramogos. Šiandien pramogų pasirinkimas toks gausus, kad tikrai įmanoma išrinkti kažką, kas dar neatrasta. Galbūt jaunas žmogus mėgsta ekstremalų laisvalaikį ir svajoja išbandyti kokią nors naują pramogą? O gal neatsisakytų kino, teatro ar skanios vakarienės? Šaudymo, vairavimo, vandens, gurmanų pramogos, prabėgimo ar galvosūkių kambariai ir daugybė kitų pramogų. Dovanokite patirtį.
  4. Juvelyriniai dirbiniai. Auksinė grandinėlė, auskarai, pakabukas ar auksinis žiedas, o gal apyrankė? ŽIEDELIS.LT parduotuvėje rasite juvelyrinių dirbinių už puikią kainą. Toks pasirinkimas visada tiks ir tarnaus ilgus metus. Jeigu išrinkti itin sunku, rinkitės minimalistinį stilių arba tiesiog įsigykite juvelyrinės parduotuvės dovanų čekį. Tokiu būdu žmogus galės išsirinkti būtent tai, ko išties nori. Nepamirškite pasinaudoti graviravimo galimybe – tai padarys papuošalą vienetinį, ypatingą ir asmeninį. Galite išgraviruoti mokyklos/universiteto baigimo metus, specialybę ar kitus svarbius dalykus. Ziedelis.lt internetinės parduotuvės kolektyvas pataria: jeigu abejojate, nežinote, ką pasirinkti, prašykite pardavėjų pagalbos. Darbuotojai nuoširdžiai patars ir padės išsirinkti.
  5. Gėlės, gėlės, gėlės. Nepamirškite, jog gėlės tokia proga – labai svarbu. Todėl nepriklausomai nuo to, kokią dovaną pasirinksite, nepamirškite gražių gėlių. Puikiai tiks ir skanus tortas, įdomesnis skanėstas ar kavinėje užsakytas ypatingas desertas.

Geriausia dovana

Geriausia dovana yra ta, kuri suteiks daug gerų emocijų ją gavusiam žmogui. Būtent todėl labai svarbu atsižvelgti į tai, ką mėgsta absolventas, kuo domisi, kokį laisvalaikį renkasi. Juvelyriniai papuošalai – visada teisingas sprendimas, tereikia šiek tiek pasukti galvą, įdėti širdies ir pasirinkimas bus teisingas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų