Ką mėgstamiausi papuošalai byloja apie Jūsų asmenybę?

Ką mėgstamiausi papuošalai byloja apie Jūsų asmenybę?

Kartais net nesusimąstome, jog kiekvienas mūsų pasirinkimas gali turėti ir tam tikrą gilesnę reikšmę – net ir tuomet, jei perkame naujus papuošalus, jų stilistika šį tą byloja apie mūsų asmenybę. Jei norite išsiaiškinti, ką Jūsų aksesuarai byloja apie Jus, atkreipkite dėmesį, kokio tipo juvelyrinių dirbinių turite daugiausiai ir tuomet artimiausio varianto ieškokite žemiau esančiame sąraše.

Papuošalai su natūraliais elementais

Jei pirmenybę dažniausiai teikiate tiems papuošalams, kurie turi natūralių elementų, net nekyla abejonių, jog vertinate gamtą ir ramybę. Ypač tuomet, jeigu dažniausiai renkatės jaukių žemės tonų atspalvius, pavyzdžiui, vandenyno mėlyną ar miško žalią. Jei aksesuarų dėžutėje dominuoja gintariniai papuošalai, didelė tikimybė, jog esate šiek tiek konservatyvi, uždaresnio būdo moteris, tačiau tuo pačiu – labai šeimyniška ir vertinanti gilias savo tautos tradicijas.

Rankų darbo papuošalai

Pirmenybę rankų darbo kūriniams teikiančios damos dažniausiai stengiasi surasti balansą tarp materialaus ir dvasinio pasaulio. Kartais jos gali pasirodyti šiek tiek vėjavaikiškos, tačiau iš tiesų toks papuošalų pasirinkimas byloja apie labai kūrybišką, trapią ir jautrią asmenybę, kuri neretai slepiama po šiek tiek rūstesne kauke. Būtent dėl to nereikėtų skubėti vertinti moterų pagal jų veido išraišką – daug daugiau sužinosite atkreipę dėmesį į jų papuošalus.

Elegantiški, klasikiniai aksesuarai

Dažniausiai tokią stilistiką renkasi moterys, kurioms artimos tradicinės vertybės. Jos daug dėmesio skiria savo įvaizdžio plėtojimui, tačiau visuomet susilaukia komplimentų dėl to, jog atrodo nepriekaištingai, o subtilus stilius neretai tampa įkvėpimu ir kitoms damoms. Tačiau sunku nesutikti, kad tokios moterys yra pakankamai praktiškos: juk elegantiško stiliaus papuošalai puikiai tinka bet kokioms progoms ir pačioms įvairiausioms situacijoms.

Prabangūs, vardiniai papuošalai

Moterys, kurios dažniausiai renkasi brangius firminius papuošalus, daug dėmesio skiria visoms gyvenimo detalėms. Joms dažniausiai nepakanka antros vietos, todėl tokios damos yra pasiruošusios padaryti viską, kad įgyvendintų savo tikslus – dėl to aplinkiniai neretai žavisi aukšta jų saviverte ir neblėstančiu pasitikėjimu savimi.

Pirmenybę brangakmeniams teikiančios moterys apibūdinamos kaip valdingos, o kartais –  net ir egoistiškos, tačiau tikslesnės būdo savybės priklauso nuo konkrečių akmenų. Pavyzdžiui, deimantų gerbėjos dažniausiai yra uždaresnio būdo, perlų – praktiškos ir racionalios, o mėgstančios smaragdus dažniausiai nestokoja kūrybiškumo ir fantazijos.

Minimalistiniai juvelyriniai dirbiniai

Tokie papuošalai dažniausiai yra labai paprasti, stilingi ir universalūs – maži pakabukai ant kaklo, prie pat ausies segami auskarai ir viena apyrankė ar dailus laikrodis yra dažniausi tokį stilių mėgstančių moterų pasirinkimai. Jei šiame aprašyme atpažinote savo papuošalų dėžutę, tikėtina, kad gyvenime labiausiai vertinate balansą ir pusiausvyrą. Prieš priimdamos sprendimus viską gerai apgalvojate, o aplinkiniai Jus laiko labai tvarkinga ir gerai organizuota asmenybe.

Ryškūs, spalvoti aksesuarai

Nors gali pasirodyti, jog spalvoti papuošalai tiesiog byloja, kad esate ryški, dėmesį mėgstanti asmenybė, iš tiesų reikėtų atsižvelgti į jų spalvą. Raudonus aksesuarus renkasi lengvai bendraujančios moterys, rožinius – entuziastingos, geltonus – optimistiškos, mėlynus – užjaučiančios, o žalius – itin nuoširdžios.

Keli papuošalų sluoksniai

Jūsų kaklą dažnai puošia kelios grandinėlės, o ant rankos visuomet užsidedate bent kelias apyrankes? Tikėtina, jog tokiu būdu norite atkreipti aplinkinių dėmesį ir pabrėžti, jog esate ryški ir įdomi asmenybė. Tiesa, sukoncentruodamos dėmesį į tam tikras kūno vietas, tokiu būdu galime atitraukti žvilgsnį nuo tų vietų, kurios mums ne visai patinka, tad toks pasirinkimas gali byloti ir apie šiokį tokį nepasitikėjimą savimi.

Bižuterija

Tokius papuošalus mėgstančios moterys dažnai apibūdinamos kaip šiek tiek lengvabūdiškos, nekantrios, o kartais – net ir labai ūmaus charakterio. Visgi, sunku nesutikti, jog joms patinka puoštis ir turėti kuo daugiau papuošalų: juk bižuterijai nereikia didelių išlaidų, tačiau tokie aksesuarai gali atrodyti pakankamai prašmatniai. Dėl to juos dažnai renkasi net ir ryškiausios mados ikonos. Jei norite jais papildyti savo kolekciją, platų įvairių tipų papuošalų pasirinkimą visuomet rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Jei nuoširdžiai išsirinkote mėgstamiausius savo papuošalus, tikėtina, kad šiuose aprašymuose suradote bent kelis Jus puikiai apibūdinančius būdo bruožus. Visgi, renkantis tinkamiausius juvelyrinius dirbinius, pravartu žinoti ir daugiau informacijos – c, jei norite su ja susipažinti.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų