M. GARUCKO nuotr.

K. Kerbedžio koncertas: nuo gerbėjų lūžo arena

K. Kerbedžio koncertas: nuo gerbėjų lūžo arena

Lietuviškos muzikos vertintojams scenos grando panevėžiečio Kastyčio Kerbedžio vardas asocijuojasi su nepamirštamais šou. Tą darsyk įrodė atlikėjo koncertinis turas „Amžinai“, šeštadienio vakarą sudrebinęs Panevėžio areną.

Į atlikėjo gimtojo miesto areną dar gerokai prieš prasidedant koncertui plūdo ištisos minios žmonių. Išsiilgusiems kokybiškos muzikos ir įvairių šou elementų toks noras organizatorių komandos buvo išpildytas su kaupu.

Atlikėjas per dvi valandas trukusį koncertą pažėrė ne vieną staigmeną. Netikėtumai prasidėjo jau fojė – atlikėjo gerbėjus pasitiko pučiamųjų orkestras, atlikdamas žymius K. Kerbedžio hitus.

Visą vakarą dainininkui talkino ištikima komanda: pritariančių vokalistų ir gyvo garso grupės, Kauno „Žalgirio“ šokėjos, Kauno muzikinio teatro šokio trupė.

Vos K. Kerbedžiui įžengus į sceną nuvilnijo gausūs gerbėjų aplodismentai. Mėgaudamasis ovacijomis, atlikėjas netrukus užtraukė ir pirmąją koncertinio turo dainą „Amžinai“. Vienas po kito skambėjo naujausi hitai ir puikiai visiems pažįstami šlageriai. Pastaruosius vos suskambus pažįstamai melodijai iš širdies traukė visa susirinkusi arena. Ne vieną dainą minia vis prašė kartoti ir kartoti.

Kartkartėmis išpildydavęs gerbėjų prašymą, K. Kerbedis nevengė bendrauti ir su susirinkusia publika. Atlikėjas linksmai juokavo nesitikėjęs, jog sulaukęs 156 metų vis dar taip vikriai suksis scenoje ir pridūrė joje būsiantis dar tiek, kiek leis balsas.

 

J. STAŠIO ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

J. STAŠIO ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

 

Bene kiekvienai dainai pasibaigus, link scenos skubėjo gėlių puokštėmis nešinos dainininko talento ir balso gerbėjos. Apdalydavęs jas spindinčia šypsena, apkabinimais ir bučiniais, K. Kerbedis skendo gėlių jūroje. Po vieno iš pasirodymų šalia scenos išsirikiavo ir mergvakarį švenčiančių merginų grupelė. Nuotraukoje merginos kartu su atlikėju įsiamžino su specialiai tam vakarui sukurtais marškinėliais. Ant jų puikavosi užrašai: „Kastyti, dėl tavęs galiu“ ir „Sakale, lėk“.

Ir pats dainininkas į sceną kilo vis keisdamas sceninius kostiumus, priešais publiką atkeliavo net krėslas, kuriame sėdėdamas atliko jausmingą kūrinį. Antroje koncerto dalyje didžiuosiuose ekranuose buvo rodomas filmas, kuris sugrąžino žiūrovus į prieš maždaug dvi, tris dešimtis metų sukurtus muzikinius atlikėjo vaizdo klipus.

Tačiau bene didžiausią įspūdį susirinkusiems gerbėjams atlikėjas padarė į parterį išriedėdamas tikrų tikriausių traukinuku. Juo besivėžindamas K. Kerbedis sudainavo vieną geidžiamiausių vakaro dainų – „Sustok, traukiny“.

Susižavėjo talentu

Anot K. Kerbedžio gerbėjų klubo įkūrėjo Justino Stašio, šiųmetis atlikėjo turas – iš tiesų išskirtinis.

„Labai daug investuota į šviesą, į garsą. Egidijus Dragūnas-Selas gali pasigirti lazeriais, o Kastytis tuo, ko arenose dar nebuvo“, – dar prieš pasirodymą intrigavo J. Stašys.

Pats Justinas Panevėžį garsinančio atlikėjo kūryba susižavėjo beveik prieš penkiolika metų. Jaunas vyras prisipažįsta iki tol apie K. Kerbedį nieko nežinojęs, tačiau viską pakeitė vienas lemtingas koncertas, į kurį jį 2004-aisiais nusivedė mama. Justinas šypsosi prisiminęs, kaip namo grįžo traukdamas Kastyčio dainas, ir nuo to karto nepraleido beveik nė vieno šio muzikos dievaičio koncerto. Gerbėjo lojalumas neliko nepastebėtas ir paties K. Kerbedžio. Ilgainiui tarp jų užsimezgė artima bičiulystė, paskatinusi J. Stašį įkurti Kastyčio Kerbedžio gerbėjų klubą.

Dabar šis klubas vienija dainininko gerbėjus visoje Lietuvoje – anot Justino, tiksliai suskaičiuoti visų jo narių netgi nepavyktų. Nors, kaip sakė klubo įkūrėjas, nėra jokios įkurtos asociacijos – gerbėjai bendrauja specialiai sukurtoje socialinėje grupėje, – nepraleidžiamas nė vienas K. Kerbedžio žingsnis. Domimasi tiek atlikėjo kūryba, tiek ir asmenine veikla.

„Eina penkiolikti metai. Bendraujame su vadybininku Artūru Butkevičiumi, prisidedu jam padėdamas. Tai – tikrai maloni veikla“, – patikino J. Stašys, neabejojęs, jog po šio koncertinio turo klubo narių gretos dar pasipildys.

Galerija

 

Komentarai

 • Koncertas fantastiškas, tik su didelę pagarbą noriu pasakyti kad gražiau judėjo vokalistai nei šokėjai , manau kad prie Kerbedžio turėtų šokti profesionalai o ne mėgėjai.

  • Dėl šokėjų turėčiau tokį patį pastebėjimą :/ negali sakyt, kažką darė, bet nelabai gavosi..

  • Jeigu būtumėte atidžiai klausiusi, būtumėte išgirdusi kaip Kastytis pristatė savo šokėjus, kurie visi yra primarijai šokantys Cholinos trupėje.

   • nesvarbu, kad primarijai iš Cholinos trupės, bet visiems akivaizdu, kad vokalistai judėjo geriau. Gal per daug nesistengė, o ir judesiai kaip primarijams – per daug vaikiški.

 • Suuupeeer! O Kerbedis ar paskelbtas Panevėžio garbės piliečiu?

  • Tai gal dabar skolas atiduos

 • Tai apie čia norėjote parašyti? Apie Kerbedį pradėjote, bet gavos apie jo faną.

 • Būtų gerai, kad Kastytis tik dainuotų, bet nekalbėtų

 • Taikliai pataikyta,ir nestaugtu

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų