Jubiliejų pasitinkanti J. Miltinio gimnazija pretenduoja į ilgiausio sveikinimo laiško rekordą. D. Marcinkevičiaus nuotr.

Juozo Miltinio gimnazija pretenduoja į ilgiausio laiško rekordą

Juozo Miltinio gimnazija pretenduoja į ilgiausio laiško rekordą

Jubiliejų pasitinkanti Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija pretenduoja į ilgiausio sveikinimo laiško rekordą. Prie mokyklos susirinkę mokiniai ir mokytojai išvyniojo milžinišką sveikinimą taip originaliai švęsdami gimnazijos 50-metį.

Mokyklos direktoriaus pavaduotojos Izoldos Pakalnienės teigimu, tokia išskirtine proga gimnaziją norėta pasveikinti ypatingai. Į iniciatyvą įsitraukė tiek mokiniai, tiek ir jų tėveliai. Sveikinimo laiškas buvo rašomas ant tapetų rulono bent dešimt dienų. Padėkos ir gražūs palinkėjimai išreikšti kūrybiškai – ne tik žodžiais, bet ir piešiniais.

Prieš fiksuodama rekordą mokykla surengė išskirtinę fotosesiją, o po jos visa bendruomenė gimnazijai sudainavo „Su gimimo diena“. Po tokios įžangos mokytojai su 700 mokinių pradėjo vynioti ilgą sveikinimo laišką. Jį išmatuoti patikėta technologijų mokytojui, o nešališką komisiją sudarė du Panevėžio dailės galerijos darbuotojai ir Kraštotyros muziejaus atstovė.

Išmatavus sveikinimą, paaiškėjo, kad jis gerokai ilgesnis už iki šiol buvusį rekordinį.

Pastarojo ilgis 197 metrai, o Juozo Miltinio gimnazijos – net 311 m. Tačiau atsakymo, ar Panevėžio gimnazistams pavyko pasiekti naują rekordą, iš agentūros „Factum“ dar teks palūkėti. Visgi jau dabar yra dėl ko džiūgauti. I. Pakalnienės teigimu, mokiniams taip patiko siekti rekordo, kad gvildenamos naujos idėjos.

Galerija

Komentarai

  • Tuštybių tuštybė

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų