Juozo Miltinio dramos teatrą palieka vadovas

Juozo Miltinio dramos teatrą palieka vadovas

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras – vėl nežinomybėje. Mažiau nei prieš porą metų konkursą jam vadovauti laimėjęs Leonas Blėdis traukiasi iš direktoriaus pareigų.

Kultūros ministerija patvirtino gavusi jo atsistatydinimo prašymą. Ministerijos Ryšių su visuomene ir strateginės komunikacijos skyriaus vedėjos Janos Mikulevič teigimu, prašyme J. Blėdis nenurodė pasitraukimo motyvų.

Pasak ministerijos atstovės, atsižvelgiant į visas teisines procedūras, paskutinė numatoma L. Blėdžio darbo diena – lapkričio 7-oji.

Jam baigus eiti savo pareigas, bus skelbiamas naujo Juozo Miltinio dramos teatro direktoriaus konkursas. Iki tol laikinuoju vadovu bus paskirtas vienas iš teatro darbuotojų, tačiau, pasak J. Mikulevič, šis klausimas dar nėra svarstomas.

Šiuo metu Kultūros ir meno ministerija J. Miltinio dramos teatre atlieka planinį veiklos auditą. Jį numatyta baigti iki 2019 metų pabaigos.

Prieš savaitę L. Blėdis, sušaukęs teatro darbuotojų visuotinį susirinkimą, prasitarė nebematantis galimybių toliau dirbti su meno vadovu Andriumi Jevsejevu. Plačiau tokio pareiškimo vadovas kolektyvui nepaaiškino.

Apie tai, kad L. Blėdis traukiasi iš pareigų, teatro darbuotojai iki šiol nėra informuoti.

„Sekundei“ L. Blėdis teigė atsistatydinantis dėl asmeninių priežasčių, kurių nenori komentuoti. Į klausimus, susijusius su atmosfera teatre ir jo pareiškimą apie negalimą darbą su meno vadovu, direktorius neatsakinėja.

„Neturiu ką daugiau pasakyti“, – teigė L. Blėdis.

Komentarai

 • Vadinasi reikia iškrapštyti tą, kuris trukdo dirbti naujiems vadovams. Jau ne pirmas šitaip pasitraukia.Kažkas teatro „viduje“ negerai. Jame dirba per daug pasitikintis savimi…Prisikeltų „jam“ Miltinis, tai žinotų iš kur kojos dygsta.

  • Atsakyti
 • Gal su Vanagaitės „Musiškai“ čia kažkaip susiję?

 • Tai kad iškarto buvo matyti kas realiai pretenduos vadovauti.

 • Kas vyksta,Leonai? Prisimenu pirmą pasitraukimą iš pareigų, kai verkei dėl teatro ir R.Vikšraičio vadovavimo…ir vėl…

 • Jevsejevas panaudojo Bledi iejimui kas cia dar neaisku

  • Jevsejevas panaudojo Bledi iejimui, Bledis panaudojo Jevsejeva isejimui. Kaip ir atsiskaite, ar ne?

 • Tai Sėdžių vėl 3 dienoms padirektoriauti ?

 • O kodėl Jevsejevas neatsistatydina? Kartu į teatrą atėjo, būtų sąžininga, jei kartu ir išeitų.

  • Atsakyti
 • Klabos plinta labai greitai: mažas miestelis tas Panevėžys, visi susitinka tame pačiame renginyje, gatvėje. Kodėl tyli valytojos, kurios ,iš gandų pasaulio, randa žmogaus išmatas scenoje, šuns voljerą Miltinio kabinete ir t.t. Kodėl meno vadovu dirba iki šiolei tas žmogus. Liūdna, į šias pareigas normalus menininkas neis, o prašalaičių- turėjome ne vieną. Per daug teatrų mūsų kaime

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų