2017-04-29

Jonavoje – čempionų pergalė, „Trakai“ įveikė „Atlantą“

Trečiadienį rungtynėmis Jonavoje prasidėjo A lygos 11-asis turas. Pirmosiose rungtynėse šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 2:0 pranoko šeštoje pozicijoje žengiančią vietos „Jonavos“ vienuolikę.

18-ąją minutę čempionus į priekį išvedė Slavko Blagojevičius, o 43-ąją Elivelto įtvirtino pergalę.

Abi ekipos rungtynes baigė nepilnų sudėčių. 65-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas jaunasis Artūras Rocys, o 69-ąją toks pats likimas ištiko ir Serge’ą Nyuiadzi.

Po pergalės „Žalgiris“ turi 30 taškų ir jau 11 lenkia antroje vietoje žengiančią Marijampolės „Sūduvą“, o „Jonava“ su 9 taškais rikiuojasi šešta.

Sunkiai šį sezoną pradėję „Trakų“ futbolininkai trečiadienio vakarą iškovojo labai svarbią pergalę. A lygos 11-ojo turo rungtynėse namuose šalies vicečempionai 4:1 įveikė Klaipėdos „Atlanto“ ekipą.

Įvarčius šeimininkams pelnė Vaidas Šilėnas (9 min.), Maksimas Maksimovas (27 min.), Alma Wakili (52 min.) ir Oscaras (90 min.)

22-ąją minutę Sergejus Obivalinas rezultatą buvo išlyginęs.

Svečiai dvikovą 89 min. baigė be dvi geltonas korteles per 10 minučių prieš save išvydusio Dovydo Norvilo.

Po šios pergalės „Trakai“ (17 taškų) išliko ketvirtoje vietoje, tačiau jau tik tašku atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančio to paties „Atlanto“. Dviem daugiau turi Marijampolės „Sūduva“, tiesa suvalkiečiai dar turi ir rungtynes atsargoje.