KKSC nuotr. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių čempionė A. Gedraitytė, bronzos medalio laimėtojas K. Vaitaitis su treneriais V. Breiviene ir V. Indreliūnu.

Jaunių žaidynėse – dviratininkių pergalės

Liepos pirmąjį savaitgalį Vilkijoje vyko Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių dviračių sporto (plento) varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Panevėžio jauieji dviratininkai.

Pirmąją varžybų dieną jaunės varžėsi asmeninėse lenktynėse laikui 15 km distancijoje. Nugalėtoja tapo Regina Stegvilaitė (Panevėžio KKSC, DSK „Fortūna“/ PRSSG) 15,65 sek. aplenkusi Šilalės SM atstovę Justę Juškevičiūtę. Trečiąją vietą užėmė Akvilė Gedraitytė (Panevėžio KKSC, DSK „Fortūna“/ PRSSG) nuo nugalėtojos atsilikusi 22,13 sek.

6- ąją vietą iškovojo Paulina Patinskaitė. Šias sportininkes žaidynėms ruošė treneriai Vitalija Breivienė ir Vytautas Indreliūnas. Jauniai lenktynėse važiavo 20 km distanciją. Kęstutis Vaitaitis (Panevėžio KKSC, DSK „Fortūna“/PRSSG) užėmė 5- ąją vietą.

Antrąją varžybų dieną grupinėse lenktynėse merginoms teko įveikti 73 km, vaikinams 109,50 km nuotolius. Jaunių grupėje čempione tapo A. Gedraitytė, nuotolį įveikusi per 2.02,13 val. ir net 1:34 min. pralenkusi vilnietę Gretą Karasiovaitę bei trečioje vietoje likusią J. Juškevičiūtę (2:03,53 min.).

Penktoje vietoje liko P. Patinskaitė, 7-a liko A. Pikūnaitė (Panevėžio KKSC, SK „El-eko Sport“, trenerė Eglė Zablockytė). Vaikinų grupėje bronzos medalį iškovojo Kęstutis Vaitaitis tik 3 sek. pralaimėjęs pirmą vietą užėmusiam Romui Zubrickui iš Klaipėdos. Erikas Šidlauskas (Panevėžio KKSC, DSK „Fortūna“/ PRSSG) užėmė 9-ąją vietą.