Gabrielė Kučytė. P. Židonio nuotr.

Jaunimo dieną panevėžiečiai mini bėgte ir spalvotai

Jaunimo dieną panevėžiečiai mini bėgte ir spalvotai

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (PAS) Tarptautinę jaunimo dieną mini spalvotai ir bėgte.

Jau šiandien, rugpjūčio 12-ąją, 14 val. panevėžiečiai susirinks į Kultūros ir poilsio parką, kur startuos jaunimo organizuojamas neįprastas spalvų bėgimas „Happy run“.

Spalvų bėgimas – ne tik pavadinimas. Bėgikai bus nuspalvinti įvairių spalvų dažais ir blizgučiais.
„Spalvos simbolizuoja mūsų vieningumą, įvairovę ir toleranciją. Spalvomis parodysime mūsų visuomenės įvairiapusiškumą bei bendrystę“, – sako Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ prezidentė Gabrielė Kučytė.

Anot jos, dalyvauti bėgime užsiregistravo 77 dalyviai. Planuojama, kad per parką pasileis apie 100 bėgikų.

Bėgimo dalyviai vilkės baltus marškinėlius, kad bėgant ryškiai matytųsi juos išmarginę spalvoti dažai. Renginio organizatoriai aplinkosaugininkus ramina – spalvoti milteliai yra natūralūs ir nekenkia gamtai. Bėgikus spalvomis puoš dažai, pagaminti iš kukurūzų miltų.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ – tai sąjunga, vienijanti 13-a mieste veikiančių jaunimo organizacijų. Tačiau bėgime „Happy run“ dalyvauti planuoja ne tik jų nariai, bet visi nusiteikusieji bėgti – jaunimas, šeimos ir visi kiti, palaikantys šią iniciatyvą.

Toks spalvų bėgimas – pirmasis Panevėžyje, skirtas Tarptautinei jaunimo dienai paminėti.

„Mieste turime jaunimo technikos festivalį, kitų jaunimo renginių, bet skirto Jaunimo dienai nebūdavo. Spalvų bėgimu bus paminėta ir jaunimo diena, ir parodyta, kad mes, jauni žmonės, esame čia“, – teigia G. Kučytė.

Spalvų bėgime dalyviai galės rinktis skirtingų distancijų atkarpas: bėgti vieno kilometro ratą aplink Panevėžio kultūros ir poilsio parką arba dviejų kilometrų distanciją ištvermingiausiems. Renginio metu dalyviai bus aprūpinami geriamuoju vandeniu.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų