V. Viksvaitės nuotr.

Jaunieji futbolininkai varžėsi Ramygaloje

Jaunieji futbolininkai varžėsi Ramygaloje

Ramygaloje įvyko pirmasis naujai atgimusio Panevėžio „Ekrano“ futbolo klubo organizuotas vaikų ir moterų turnyras, kuriame dalyvavo gausus šios sporto šakos entuziastų būrys.

FK „Ekranas“ suorganizuotame turnyre varžėsi 2012, 2013, 2014, 2015 ir 2016 m. gimę vaikai iš Vilniaus, Kėdainių, Pasvalio, Joniškėlio, Pakruojo, Ukmergės, Šiaulių, Panevėžio ir Daugpilio miestų.

Visų varžybų metu netrūko emocijų ir geros nuotaikos. Komandos sužaidė daug rungtynių ir dalyvavo baudinių konkurse. Nieko neišskiriant, visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais, taurėmis, o per pertrauką visi turnyro dalyviai vaišinosi picomis.

Ramygaloje atskirame pogrupyje rungtyniavo moterys. Turnyre dalyvavo dvi „Ekrano“ komandos, taip pat svečiavosi Vievio „Fly Ladies“ ir Šiaulių „Ginstrekte“ ekipos. Panevėžietės atitinkamai iškovojo pirmą ir trečią vietas.Gintar

FK „Ekranas“ vadovas Tomas Malinauskas teigė, kad šis turnyras puikiai pavyko ir ateityje taps tradicinis bei bus rengiamas kasmet.

„Buvo malonu stebėti, kaip entuziastingai jaunieji futbolininkai rungtyniavo tarpusavyje. Šiame turnyre nebuvo nei nugalėtojų, nei pralaimėtojų – visi dalyviai, nepriklausomai nuo rezultatų, buvo apdovanoti medaliais ir atminimo prizais. Turnyro svečiai liko patenkinti šiuo renginiu, todėl manau, jog panašias varžybas rengsime ir ateityje. Vaikams įspūdį padarė ir tai, kad jų rungtynėms teisėjavo pagrindinės „Ekrano“ meistrų komandos žaidėjai, su kuriais jaunieji futbolininkai turėjo puikią progą pabendrauti iš arčiau“, – „Sekundei“ sakė T. Malinauskas.

Pasak klubo vadovo, Ramygaloje surengtos varžybos nebuvo vienadienis turnyras – jauniesiems žaidėjams nuolatos skiriamas dėmesys ir skiepijama meilė futbolui.

„Ekrano“ klube šiuo metu įvairiose amžiaus grupėse treniruotes lanko virš šimto vaikų. Dar tiek pat vaikų žengti pirmuosius futbolo žingsnius mokoma darželiuose, į kuriuos atvyksta ir užsiėmimus veda „Ekrano“ klubo treneriai.

Šiuo metu Lietuvos futbolo I lygos pirmenybėse rungtyniaujantis FK „Ekranas“ tarp 16 komandų užima septintąją vietą. Klubo vadovo nuomone, kaip šios lygos debiutantei, toks rezultatas yra pakankamai geras.

„Sezono pradžia I lygoje nebuvo lengva, bet vėliau komandos žaidimas pastebimai pagerėjo. Neseniai turėjome puikią šešių iš eilės laimėtų rungtynių seriją. Šiame sezone jau pavyko įveikti pačioje turnyro lentelės viršuje esančias Alytaus „Dainavos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ komandas. Tai rodo didelį mūsų komandos potencialą. Jeigu pavyktų finišuoti tarp pirmų penkių lygos komandų, būtų galima sakyti, jog sezonas susiklostė sėkmingai“, – sakė T. Malinauskas.

Paklaustas apie ateities planus, klubo vadovas teigė, kad jis tolesnėje perspektyvoje mato klubą rungtyniaujantį Lietuvos A lygos čempionate.

„Ekrano“ vardas puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų. Mus tai įpareigoja siekti aukštų rezultatų ir stengtis sugrąžinti klubui šlovę, kokią jis turėjo prieš dešimtmetį. Ilgai užsibūti Lietuvos I lygos vidutiniokais nesinorėtų. Kitam sezonui norėtume išlaikyti komandos branduolį, nes dauguma mūsų klubo žaidėjų dar labai jauni ir turi puikias galimybes tapti dar aukštesnio lygio futbolininkais. Suprantame, kad norint siekti kelialapio į A lygą, reikia didesnių finansų. Šia linkme dabar ir dirbame – intensyviai vedamos derybos su užsienio kompanijomis“, – „Sekundei“ sakė T. Malinauskas.

Komentarai

  • O. Net užsienio kompanijos rems! Svarbu nebūtų su rusišku kvapu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų