Jauniai krito Europos čempionato ketvirtfinalyje

Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinei nepavyko įveikti Europos čempionato ketvirtfinalio.

Edvino Justos auklėtiniai 74:80 (20:19, 13:16, 17:25, 24:20) pralaimėjo Juodkalnijos rinktinei ir tęs kovą dėl 5 vietos.

Lietuviai galinga atkarpa pradėjo rungtynes ir pirmavo (8:2). Varžovams pavyko priartėti ir po pirmo kėlinuko šešiolikmečiai pirmavo minimaliu skirtumu (20:19). Antrasis ketvirtis taip pat vyko taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo (33:35).

Varžovai pavojingai nutolo trečio kėlinio pabaigoje, kai po dviejų tolimų metimų įgijo dviženklį pranašumą (45:56). Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas momentas rungtynėse, nes lietuviams pavyti varžovų nepavyko ir pastarieji žengė į turnyro pusfinalį.

LIETUVA U16: L.Kreišmontas 21 tšk., M.Blaževič 14 tšk. (11 atk. kam.), N.Pankratjevas 11 tšk., Laurynas Vaištaras 9 tšk., M.Kancleris 8 tšk.

JUODKALNIJA U16: S.Vlahovič ir J.Kljajič – po 21 tšk., B.Tomaševič ir V.Vujišič – po 12 tšk.