P. Židonio nuotr.

Jau rytoj – Panevėžio Senvagėje fontano spektaklis

Jau rytoj – Panevėžio Senvagėje fontano spektaklis

Į Panevėžio centrą sugrįžta grožis ant vandens.

Jau penktadienį panevėžiečiai vėl galės žavėtis plaukiojančio Senvagės fontano pasirodymus.

Pernai per miesto gimtadienį pirmą kartą vykęs muzikinio šviesų ir vaizdo projekcijų fontano pasirodymas šiemet atnaujinamas – įspūdingas šou žiūrovų lauks nuo ketvirtadienio iki šeštadienio 22 val.

Plaukiojančio fontano spektaklis truks 30 min.

Jame pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai, dinamiškai veiks fontano srovės, gros muzika, keisis povandeninis srovių apšvietimas ir ant vėduoklės formos vandens ekrano bus projektuojamas vaizdas.

Kiekvienas simbolis, kuris yra savitas Panevėžiui istorine, architektūrine, simboline prasme, integruotas į keturias mažas istorijas. Gyventojai pamatys ir malūną, ir aukštaičiams būdingas liaudies juostas, Baltijos kelio ir kitus istorinius, su Panevėžiu susijusius fragmentus.

Senvagėje fontano dieninė programa veiks kiekvieną dieną nuo 10 iki 20 val., o ketvirtadieniais – šeštadieniais nuo 22 val. vyks muzikinis šviesų bei projekcijų fontano pasirodymas.

Išimtis numatyta tik šį sekmadienį. Tądien dėl Panevėžyje vyksiančių Europos jaunimo triatlono taurės varžybų Senvagės fontanas bus įjungtas tik vakare – nuo 19 val.

Šviečiantis fontanas jau veikia ir atnaujintoje Laisvės a., o Kultūros ir poilsio parko fontanas sušniokš netrukus – šiuo metu atliekami paruošiamieji darbai.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų