J. Valančiūnas antrąkart iš eilės tapo tikru varžovų galvos skausmu

„Toronto Raptors“ (32-21) krepšininkai NBA reguliariajame sezone 118:109 (35:31, 35:29, 27:22, 21:27) įveikė vienus Vakarų konferencijos favoritų „Los Angeles Clippers“ (31-21), o Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną gerą mačą.

Lietuvis antrose rungtynėse iš eilės pelnė bent 20 taškų ir surinko jau 20-ąjį dvigubą dublį šį sezoną.

Per 32 minutes J.Valančiūnas pelnė 21 tašką (9/13 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo ir prasižengė po kartą.

J.Valančiūnas pranoko į NBA Visų žvaigždžių rungtynes išrinktą „Clippers“ vidurio puolėją DeAndre Jordaną (9 tšk. ir 12 atk. kam.).

„Raptors“: D.DeRozanas 31, K.Lowry 24 (8 rez. perd.), J.Valančiūnas 21 (12 atk. kam.), C.Josephas 12.

„Clippers“: B.Griffinas 26 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), A.Riversas 22, M.Speightsas 15, J.Crawfordas 14, J.J.Redickas 12.

Kitiems naktį iš pirmadienio į antradienį žaidusiems lietuviams sekėsi kur kas prasčiau.

„Oklahoma City Thunder“ (30-23) ekipa NBA reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 90:93 (25:20, 27:21, 18:32, 20:20) nusileido „Indiana Pacers“ (29-22), o Domantas Sabonis pratęsė nesėkmingą seriją.

Ir toliau starto penkete žaidžiantis D.Sabonis per 10 minučių prametė vienintelį dvitaškį ir liko be taškų. Jis dar atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

Per 4 vasario mėnesio rungtynes D.Sabonis iš viso pelnė vos 6 taškus ir pataikė vos 2 metimus iš 21. „Pacers“ pirmą kartą nuo 2009-ųjų nugalėjo „Thunder“ klubą abu kartus per vieną sezoną.

„New York Knicks“ (22-31) krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynėse namuose 107:121 (19:29, 26:32, 28:36, 34:24) nusileido „Los Angeles Lakers“ (18-36), o Mindaugas Kuzminskas rezultatyvumu neišsiskyrė.

Lietuvis per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

„Madison Square Garden“ arenoje Niujorke „Lakers“ krepšininkai nebuvo laimėję trylikos pastarųjų mačų, tačiau ši serija nutrūko.

„New Orleans Pelicans“ (20-32) krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynėse namuose 111:106 (29:21, 18:21, 30:32, 34:32) pranoko „Phoenix Suns“ (16-36), tačiau Donatas Motiejūnas pasireikšti daug progų neturėjo.

Lietuvis žaidė tik 6 minutes, per kurias prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį, 2 sykius suklydo ir vieną prasižengė.

„Suns“ pralaimėjo 7 susitikimą iš pastarųjų 8, o „Pelicans“ nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją.