J. Miltinio gimnazijos bendruomenė prašo padėti išaiškinti vagystę

J. Miltinio gimnazijos bendruomenė prašo padėti išaiškinti vagystę

Juozo Miltinio gimnazija įsikūrusi judriausių miesto gatvių sankryžoje, šalia miesto centro. Į ją kiekvieną rytą skuba per 700 moksleivių, tiek pat šeimų rytais išlydi savo vaikus, dirba 70 mokytojų, aptarnaujančio personalo nariai. Gimnazija garsi savo teatrinėmis tradicijomis, įdomiomis veiklos formomis.

1987 m. buvęs mokinys, skulptorius Alfridas Pajuodis per mokyklos 20-mečio minėjimą kieme atidengė dekoratyvinę skulptūrą ,,Paukštė“. Trisdešimt vienerius metus tai buvo šios mokymo įstaigos simbolis, vizitinė kortelė. Deja, kažkam prireikė ją išniekinti.

Lapkričio 1-osios naktį įvykdyta vagystė sujaukė bendruomenės narių gyvenimą, visi apgailestaudami ir pasipiktinę aptaria šitą piktadarių išpuolį. Pavogta meno kūrinio dalis – ,,Mergaitės“ skulptūra, simbolizuojanti skrydį, jaunystę, polėkį.

Kreipiamės į visus geros valios žmones – moksleivius, jų tėvus, geros valios panevėžiečius, gimnazijos kaimyninių namų gyventojus, vairuotojus, važiavusius Aukštaičių – Ramygalos gatvėmis, – gal kas matė įtartinus asmenis, gal ką pastebėjo, gal ką girdėjote, gal žinote, kur yra dabar mums brangi skulptūra.

Prašome, informuokite policiją ar gimnazijos administraciją. Būsime labai dėkingi už pagalbą.

Komentarai

 • Apgailestauju dėl tos vagystės jūsų nuostabioje mokykloje. Ar kreipėtės į policiją…? …. reikalinga įforminti šį įvykį oficialiai, kitas dalykas, išplatinkite pavogtos meno skulptūros foto. Ar video apsauga nemato tos jūsų vietos kur buvo skulptūra ? ….paskelbkite telefono numerį, kuriuo galima pateikti bet kokią info dėl vogtos skulptūros, gal verta kreiptis netradiciniu būdu į ekstrasensus…? … mes kartais naudodavomės jų paslaugomis sprendžiant tam tikrus klausimus.

  • Atsakyti
 • Šiais laikais verta slaptai įrengti porą stebėjimo kamerų.

  • Atsakyti
 • pažįstamam Petrui. Reikėtų pasinaudoti virgulėmis, kuriomis ieškoma vandens ar mineralų. Ypač jei skulptūroje yra metalo. O kartais mokyklos teritorijoje galima aptikti trykštantį vandenį, būtų pigiau už mineralinį…

 • Labai nemalonu apie tai kalbėti, bet patarčiau kiek įmanoma greičiau pereiti spalvotojo metalo supirktuves, ypač veikiančias užmiestyje. Skulptūra nėra maža, paslėpti ją nėra paprasta. Jei tai ne profesionalių meno kūrinių vagių darbas, turėtų atsirasti.

  • Atsakyti
 • Negi tokio brangaus metalo skulpturėlė nebuvo privirinta????????????

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų