Site icon sekunde.lt

J. Kinderis Europos pirmenybėse liko penktas

2017-06-22, Penkiakovės pasaulio taurės finalo Vyrų fechtavimosi pagrindinis etapas,

Iš Panevėžio kilęs Justinas Kinderis Minske Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė penktąją vietą.

30-metis lietuvis surinko 1432 taškus. Nugalėjo rusas Aleksandras Lesunas (1462 tšk.), antrąją vietą užėmė vengras Robertas Kasa (1458 tšk.), trečiąją – prancūzas Valantenas Belo (Valentin Belaud, 1454 tšk.).

Finale kovojo 36 sportininkai. Ieva Serapinaitė moterų finale užėmė šeštąją vietą. 22-ejų metų lietuvė finale šeštadienį surinko 1318 taškų. I. Serapinaitė fechtavime buvo penkta, plaukime – septinta, jojime – šešta, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 21-a.

Europos čempione tapo baltarusė Anastasija Prokopenko (1350 tšk.), sidabro medalį iškovojo vengrė Šarolta Kovač (1336 tšk.), o bronzos – turkė Ilkė Oziuksel (1333 tšk.). 21-erių metų Aurelija Tamašauskaitė (1214 tšk.) tarp 36 finalo dalyvių liko 31-a. Praėjusių metų Europos čempionė Laura Asadauskaitė susirgo ir finale nedalyvavo.