2017-06-22, Penkiakovės pasaulio taurės finalo Vyrų fechtavimosi pagrindinis etapas,

J. Kinderis Europos pirmenybėse liko penktas

Iš Panevėžio kilęs Justinas Kinderis Minske Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė penktąją vietą.

30-metis lietuvis surinko 1432 taškus. Nugalėjo rusas Aleksandras Lesunas (1462 tšk.), antrąją vietą užėmė vengras Robertas Kasa (1458 tšk.), trečiąją – prancūzas Valantenas Belo (Valentin Belaud, 1454 tšk.).

Finale kovojo 36 sportininkai. Ieva Serapinaitė moterų finale užėmė šeštąją vietą. 22-ejų metų lietuvė finale šeštadienį surinko 1318 taškų. I. Serapinaitė fechtavime buvo penkta, plaukime – septinta, jojime – šešta, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 21-a.

Europos čempione tapo baltarusė Anastasija Prokopenko (1350 tšk.), sidabro medalį iškovojo vengrė Šarolta Kovač (1336 tšk.), o bronzos – turkė Ilkė Oziuksel (1333 tšk.). 21-erių metų Aurelija Tamašauskaitė (1214 tšk.) tarp 36 finalo dalyvių liko 31-a. Praėjusių metų Europos čempionė Laura Asadauskaitė susirgo ir finale nedalyvavo.