„Sekundės“ nuotr.

Įvedus visuotinį karantiną, žada pagalbos priemones verslui

Įvedus visuotinį karantiną, žada pagalbos priemones verslui

Vyriausybei planuojant įvesti visuotinį karantiną ir dar labiau griežtinti ribojimus, premjeras Saulius Skvernelis sako, kad verslui padės per pirmąją koronaviruso bangą veikusios paramos priemonės.

„Įvedus karantiną, įsijungs valstybės pagalbos veikimo priemonės, kurios buvo aktyvuotos anksčiau. Belieka tikėtis, kad jos bus paveikios ir padės situaciją šiek tiek amortizuoti arba suvaldyti. Suprantame, kokia yra situacija, matome, kokioje sunkioje padėtyje yra, daugelis jų ir neatsigavo, bet alternatyvų tiesiog mes neturime“, – spaudos konferencijoje antradienį sakė premjeras.

Anot jo, be buvusių pagalbos priemonių, svarstomos ir naujos, tačiau sprendimai kol kas nepriimti.

„Šiandien kalbame apie tai, kad bus paliktos tos priemonės, kurios jau buvo veikios ir paveikios, taip pat diskutuojame apie naujų kriterijų nustatymą, naujų priemonių įvedimą. Jei tokie sprendimai bus priimti, mes juos paskelbsime“, – teigė S. Skvernelis.

Jis pranešė, jog planuojama įvesti trijų savaičių visuotinį karantiną – bus nutrauktas viešojo maitinimo įstaigų darbas, išskyrus maistą išsinešti, siūloma stabdyti ir masažų, išskyrus medicinos, paslaugas, taip pat sporto klubų, SPA veiklą.

Anot premjero, viešbučių veikla nebus draudžiama, tačiau bus siūloma drausti grupines paslaugas, riboti maitinimą, leidžiant pristatymą į kambarius arba išsinešti. Kirpyklų ir grožio salonų veiklos svarstoma neriboti, tačiau taikyti išankstinę registraciją bei papildomų saugumo reikalavimų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų