P. Židonio nuotr.

Įvažų laukia dešimtmetį

Įvažų laukia dešimtmetį

Rožyno mikrorajone, Saulės alėjoje gyvenantys panevėžiečiai prieš dešimtmetį sulaukę asfalto vietoje įvažų gavo tik pažadų dozę.

Tąkart gretimoje gatvėje Savivaldybė sutvarkė ir visas įvažas į kiemus, o Saulės alėjoje taip ir paliko darbą nepabaigtą. O vėliau ir savo pažadus pamiršo. Saulės alėjoje gyvenantieji piktinasi, kad dar po kelių metų vėl teks naujai kloti asfaltą, mat nesant įvažų, jau nuo kraštų jis trupa.

Kaip pasakojo Saulės alėjoje gyventojas Algis, 2010-ųjų pabaigoje jų gatvelė pagaliau sulaukė žadėto asfalto. Tuo pat metu buvo asfaltuojamos ir gretimos gatvės Rožyno mikrorajone. Jų nuostabai, besiribojančioje Pušyno gatvėje visiems gyventojams buvo išasfaltuotos ir įvažos į kiemus.

„Mūsų gatvėje asfaltą paklojo kaip kokią dešrą. Jokių įvažų nepadarė, nors tuo pat metu vyko ir Pušyno gatvės asfaltavimas. Tik ten padarė labai gerai – į kiekvieną kiemą buvo įrengtos įvažos. Pradėjus domėtis, kodėl tokia diskriminacija, mums paaiškino, kad per skubėjimą projektuotojas ar architektas kažko nepažymėjo. Pažadėjo tas įvažas įrengti kitąmet, kai bus vėl numatyta pinigų. Praėjo jau dešimt metų, bet niekas taip ir neatvažiavo“, – guodėsi Algis.

Visą straipsnį skaitykite kovos 2 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Saules alejos ilgai laukes dar palauksi, yra rozyne, dar gatviu,normaliai netvarkytu nuo tarybiniu laiku

    • Atsakyti
  • ar jus ubagai visiski, nuosavus namus susistatete. gatve jum isasfaltavo, tai dabar 10 metu laukiate kol ivazas padarys, senai patys galejot pasidaryt, ne pirmo butinumo daiktas mieste jusu ivazos i nuosava kiema

  • A. Baranausko g. mes patys (už savus) asfaltavom ir neverkiam. O,
    čia. GĖDA.

    • Atsakyti
  • Gal dar kiemus turėjo sutvarkyti klodami gatvėje asfaltą.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų