Įvairiuose turnyruose dziudo imtynininkai varžosi sėkmingai

Panevėžio dziudo klubo „Ristis“ sportininkai džiugina gerais rezultatais.

Iš Elektrėnuose vykusio tarptautinio turnyro Panevėžio dziudo klubo „Ristis“ sportininkai parsivežė šūsnį medalių. Čempionais tapo ir aukso medalius iškovojo Vakaris Puzinas (svorio kategorija 27 kg), Matas Norkevičius (38 kg) ir Rokas Rapkevičius (60+ kg). Sidabro medaliais pasidabino Rokas Žindulis (27 kg), Benas Žindulis (38 kg) ir Edvinas Puikis (38 kg). Bronzos medaliais pasipuošė Klaidas Balaišis (25 kg), Kipras Karveckas (27 kg), Kajus Charenka (38 kg), Džiugas Kopūstas (39 kg) ir Eimantas Liobikas (46 kg).

Panevėžyje vyko miesto atvirasis jaunių, jaunučių, vaikų dziudo čempionatas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

2001–2004 metais gimusiųjų amžiaus grupėje čempionais tapo Matas Norkevičius (svorio kategorija 38 kg), Rėjus Mikitavičius (50 kg), Gražvydas Mikolaitis (55 kg), Domas Dragūnas (60 kg), Justas Dragūnas (81 kg). Antrąsias vietas užėmė Edvinas Puikis (38 kg), Elvinas Ribokas (42 kg), Jokūbas Kuzmickas (50 kg), Henrikas Mingaila (60 kg), Gabrielius Čepulis (66 kg). Trečiąsias vietas iškovojo Benas Žindulis (38 kg), Kornelijus Šulga (38 kg), Jokūbas Vilniškis (42 kg), Lukas Norkevičius (55 kg), Erikas Vasiljevas (66 kg) ir Eitvydas Aleknavičius (66 kg).

2005–2006 metais gimusiųjų amžiaus grupėje čempionais tapo Dominykas Didžiakis (svorio kategorija 30 kg), Edvinas Puikis (38 kg), Neilas Motiekaitis (55 kg). Sidabro medaliu pasidabino ir antrąją vietą iškovojo Danas Čiplys (66 kg). Trečiąsias vietas užėmė Dominykas Didžiakis (34 kg), Benas Žindulis (38 kg), Jokūbas Vilniškis (42 kg), Deivydas Kavoliūnas (46 kg), Artūras Masiokas (55 kg) ir Rokas Rapkevičius (66+ kg).

2007 metais gimusių ir jaunesnių amžiaus grupėje čempionais tapo Vakaris Puzinas (30 kg), Patrikas Taura (50+ kg). Antrąsias vietas iškovojo Deimantas Puzinas (26 kg), Rokas Žindulis (30 kg). Bronzos medalius iškovojo Dovydas Mikšionis (20 kg), Augustas Unskinas (20 kg), Kernius Fiodorovas (23 kg), Matas Samsonas (23 kg), Kipras Karveckas (30 kg), Vilius Pakštys (50 kg) ir Orestas Narbutas (50 kg).

Varžyboms sportininkus rengė treneriai Ričardas Balta ir Kęstutis Trumpis.

Visi varžybų dalyviai, treneriai ir svečiai buvo vaišinami kareiviška koše, galėjo išbandyti savo akies taiklumą šaudydami įvairiais ginklais.

Panevėžio dziudo klubo treneriai dėkoja Panevėžio kūno kultūros ir sporto centrui ir KASP Vyčio apygardos 5-ajai rinktinei už pagalbą organizuojant dziudo varžybas.