P. Židonio nuotr.

Įtarimų smaugiama medikė gydo pasvaliečius

Įtarimų smaugiama medikė gydo pasvaliečius

Virš Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vadovės Violetos Grigienės vasaros pabaigoje pakibęs Damoklo kardas artėja prie jos viršugalvio.

Rugpjūtį įtarę, kad ši gydytoja gali būti paėmusi kyšį iš dviejų asmenų, šiandien teisėsaugininkai teigia, kad per du mėnesius neteisėtą atlygį ji gali būti gavusi net iš septynių.

Daugėjant įtarimų, jau penktą mėnesį V. Grigienė nušalinta nuo ligoninės vadovo pareigų. Tačiau be darbo ji neliko. Nuo praėjusio lapkričio gydytoja darbuojasi Pasvalio ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje.

Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė V. Grigienė už galimą kyšių ėmimą nuo pareigų nušalinta pernai rugpjūčio 17-ąją.

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro prašymą nušalinti ligoninės vadovę patenkino Ignalinos teismas.

Į jį kreiptasi motyvuojant, kad buvusi politikė, kandidatavusi ir į Seimo narius, bei išskirtinai veikli V. Grigienė Panevėžyje pernelyg gerai žinoma, su mieste dirbančiais teisėjais galėjusi turėti ir dalykinių, ir asmeninių reikalų.

Visą straipsnį skaitykite sausio 19 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Dzin išteisins, kaip ir Mykoliuką.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų