P. ŽIDONIO nuotr.

Išvykstančiuosius „stabdė“ šokiu

Išvykstančiuosius „stabdė“ šokiu

Užsukusieji į Panevėžio autobusų stotį šiandien tapo išties neeilinio reginio žiūrovais.

Seno pastato sienas sudrebino masinis jaunųjų aktorių ir šokėjų pasirodymas išvykstantiesiems iš miesto.

Darbo savaitės pabaigoje socialiniuose tinkluose išplatinta informacija apie sekmadieninį flešmobą „Sustok. Pasilik Panevėžyje“ sulaukė itin didelio palaikymo. Idėjos autorius – žinomas Panevėžio visuomenininkas ir netradicinių sumanymų organizatorius Virginijus Benašas. Scenarijų flešmobui sukūrė dramos studijos vadovė ir režisierė Daiva Andrašiūnienė.

„Pats žodis stotis mena žodį stoti, sustoti. Norime atkreipti dėmesį, kad žmonės prieš išvykdami pagalvotų ir gal net liktų.“

V. Benašas

Pasirodymo išvakarėse V. Benašas Sekundei.lt papasakojo, jog šis renginys – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios biblioteka projekto, skirto lietuvių išeivijos metams, dalis.

Flešmobas prasiaus ne tik autobusų stotyje. Visą spalio mėnesį jis numatytas ir kitose miesto vietose, iš kurių žmonės palieka savo kraštą: siaurojo ir plačiojo geležinkelių stotyse, Pajuostyje, prie Panevėžio riboženklio.

„Pats žodis stotis mena žodį stoti, sustoti. Norime atkreipti dėmesį, kad žmonės prieš išvykdami pagalvotų ir gal net liktų. O pati flešmobo forma – labai įdomi, netikėta, stebinanti. Tik gaila, kad Panevėžyje vis dar neišpopuliarėjusi, mūsų jaunimas vengia viešųjų erdvių“, – kalbėjo V. Benašas.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų