P. Židonio nuotr.

Ištrūkęs iš mirties nagų

Ištrūkęs iš mirties nagų

Panevėžietis 45-erių Žydrius Laginauskas save gali vadinti laimės kūdikiu.

Po dviejų mėnesių komoje, dviejų klinikinių mirčių jis iš naujo mokosi vaikščioti, laikyti šaukštą – gyventi. Tikrus pragaro ratus su vyru perėjusi žmona Jūratė Laginauskienė rimtai sako: tai, kas nutiko jų šeimai, privertė patikėti stebuklu ir nulenkti galvą prieš medikus.

Jūratės teigimu, užteko vos penkių ligos dienų, kad sutuoktiniui prasidėtų abipusis plaučių uždegimas – atvykus į ligoninę, sveikų bebuvo likusių tik 30 proc. plaučių.

Jau kitą dieną jį perkėlė į reanimaciją.

„Ir gydytojai sakė, kad tokiam atvejui reikia stebuklo“, – pasakoja J. Laginauskienė.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 7 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Jauniems ir reanimacija, ir antibiotikai, o mūsų mamytei tai tas nebuvo suteikta. Kodėl? Ogi todėl, kad sena, kam gi jai gyventi? Kam eikvoti ligoninės lėšas vaistams, reanimacijai? Juk atgyveno… Baisūs laikai, baisi kai kurių mąstysena.. Atrodo, jei senas, tai jis nenori gyventi! Gerbiamieji, linkiu jums tą patį patirti kada nors!

  • Oi ponia, kaip jūs klystate. Visi gauna gydymą, liga metų neklausia. O rezultatas priklauso nuo daug ko. Ir nuo gretutinių ligų, ir nuo organizmo stiprumo

   • Visi kartais klystam, bet mano dar šviežia patirtis kalba už mane. Ne visi medikai blogi, šiaip visada labai pasitikėjau medikais įarti svajojau ja tapti. Tik tai , kaip atsitiko su mūsų mama, parodė tikrą müsų medicinos veidą. Ligoninė net spaudoje tvirtina esanti saugi, o į ją patekus užkrečia ligonį , ir tvirtina, kad gal iš namų atvyko su covidu. Tai kam tada išvis daromi testai atvykus, jei visvien kaltas lieka pats žmogus.ir dar, kodėl prieš sužinant testo rezultatus, ligonis patalpinamas ne vienas palatoje. O jei kitas ligonis atvyko su covidu? Štai taip ir užsikrečiama.

    • Va todėl ir viskas atrodo, kad nieko nedarė, nes dar skauda

  • Ačiū mūsų medikams , slaugytojams , padėjėjams, gydytojams . Tik Jūsų dėka , sunkaus darbo , atsidavimo , pasiaukojimo žmonės po dviejų mėnesių komos .. – gyvena ..

 • girdėjau,kad sovietmečiu už nugalabytą pensininką kažkas gaudavo premijas. O kaip dabar?

  • Na dabar mes labai brangus.juk kiek lėšų sunaudojama pensijos tikrai o gal galima tiesiai į mišką žiemą.a .

 • Mūsų mama, apkrėstą ligoninėje, išsivysčiusius abiejų pusių plaučių uždegimui, negavo rimtų antibiotikų, kai pablogėjo niekas net negalvojo vežti į reanimaciją, nors vietų ir buvo. Taigi, liga ta pati, bet labai skirtingas požiüris į ligonio gydymą.

 • Liūdna, kad vietoj pagalbos ligoninė padovanojo mirtiną ligąir kaltų nebėra

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų