Istorinis pasiekimas: „Sūduva“ – ketvirtajame Europos lygos atrankos etape

Europos lygos trečiajame atrankos etape Šveicarijos klubas Marijampolės „Sūduvos“ neįveikė ir Ženevoje – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 ir „Sūduva“ bendru rezultatu 4:1 pirmą kartą istorijoje pateko į ketvirtąjį Europos lygos atrankos etapą.

55-ąją minutę „Sion“ ekipą į priekį išvedė Moussa Konate. 80-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Po keitimo pasirodęs Robertas Vėževičius puikiu reidu varžovų vartų link išlygino rezultatą.

Į ketvirtąją atrankos etapą Lietuvos futbolo klubų istorijoje patekti yra pavykę tik Vilniaus „Žalgiriui“ 2013 metais, po Čempionų lygos atrankos dukart Europos lygos atkrintamajame etape žaidė Panevėžio „Ekranas“ bei FBK „Kaunas“.

Patekę į ketvirtąjį Europos lygos atrankos etapą marijampoliečiai savo sąskaitoje užsitikrino 895 tūkst. eurų iš milžiniško UEFA katilo, o tai yra daugiau, nei siekia visas „Sūduvos“ biudžetas.

„Sūduva“ kitą savo varžovą sužinos po Europos lygos atkrintamųjų varžybų burtų ceremonijos, kuri vyks šį penktadienį.