Išrinkti gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso laimėtojai

Išrinkti gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso laimėtojai

Panevėžio miesto savivaldybės gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso komisija išrinko šiemečius laimėtojus. Laimėtojai buvo renkami 3 grupėse – daugiabučių, įstaigų ir įmonių bei individualių namų.

Konkurso dalyviai buvo vertinami atsižvelgiant į stiliaus vientisumą, kompleksiškumą, teritorijos estetiškumą, apželdinimo sprendimus, „draugiškumą“ aplinkai, originalių detalių panaudojimą, inovatyvumą, stilingumą ir darną su aplinka.

„Pirmą kartą komisija vienodai balsų skyrė dviem daugiabučių gyvenamųjų namų aplinkos bendrijoms, kurių įvairių augalų puikiai derančios kompozicijos džiugina ne tik čia gyvenančių, bet ir pro šalį einančių panevėžiečių akis. Daugiabučių gyvenamųjų namų grupėje laimėtojais pripažintos dvi viena šalia kitos esančios bendrijos – tai Vilniaus g. 17 ir Vilniaus g. 19. Noriu padėkoti visiems dalyviams, puoselėjantiems savo aplinką. Panevėžyje yra tikrai daug savo aplinką prižiūrinčių ir miestą gražinančių gyventojų, tad kviečiu kitąmet visus aktyviai dalyvauti šiame konkurse“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Nugalėtojos vardą, kaip gražiausiai aplinką tvarkanti įstaiga pelnė Panevėžio gamtos mokykla, individualių namų grupėje laimėtojais pripažinti Skynimų g. 2 savininkai. Visiems keturiems laimėtojams bus įteikti 300 Eur vertės dovanų kuponai želdiniams įsigyti, Savivaldybės atminimo dovanos. Gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso laimėtojai bus apdovanoti rugsėjį.

Kol Savivaldybės komisija rinko konkurso nugalėtojus, panevėžiečiai buvo kviečiami socialinio tinklo „Facebook“ Savivaldybės paskyroje balsuoti už savo favoritą – labiausiai jiems patinkančią daugiabučių namų bendrijos aplinką. Daugiausia „patinka“ paspaudimų skyrė Vilniaus g. 17 bendrijai. Nugalėtojai bus įteiktas skatinamasis prizas.

Šiuo daugiau nei dešimt metų vykstančiu konkursu siekiama ugdyti gyventojų kūrybiškumą, skatinama formuoti gražią, saugią, švarią, estetiškai patrauklią gyvenamąją aplinką.

Galerija

Komentarai

  • Džiugina gražėjanti mus supanti aplinka.

    • Atsakyti
  • Visos įstaigos prie savo įėjimo į vidų turėtų pagražinti augalėliais,kaip yra užsieniuose, tuomet miestas automatiškai sublizgėtų.Gyventojai, želdinkit savo balkonus gėlėm.Miestas savo didesnes erdves želdina, už ką ačiū, malonu, gražu.

    • Želdindavau palangę keletą metų, tačiau kaimynei iš apačios pradėjo nepatikti jei nukrinta koks žiedlapis ar lašas vandens. Ne visiems reikia grožio…

  • Gelytes ir augaleliai viskas gerai, bet borteliai istrupeje, masinos numestos ant isvazinetos zoles. Ar sunku gyventojams susimesti po kelis eurus i menesi ir susitvarkyti kad kiemai dar graziau atrodytu ir butu patogesni visiems to namo gyventojams ? Susiprojektuoti gali nemokamai aikstele ir savivaldybe nemokamai asfalta dalina kasmet.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų