Išrinkti gražiausiai aplinką tvarkantys panevėžiečiai

Išrinkti gražiausiai aplinką tvarkantys panevėžiečiai

Panevėžio miesto savivaldybės komisija nustatė 2017 metų gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojus.

Kaip teigė Savivaldybės administracijos direktorius, komisijos pirmininkas Rimantas Pauža, konkurse norą dalyvauti pareiškė 11 dalyvių – įstaigų, daugiabučių namų savininkų bendrijų, privačių namų valdų savininkų.

„Įvertinę kiekvieno objekto pagrindinių ir pagalbinių pastatų, žemės sklypų būklę, ar derinama ūkinė veikla ir estetinis vaizdas, ar yra mažosios architektūros įrenginių, kaip tvarkoma teritorija ir atliekos, konkurso nugalėtojais išrinkome Plukių g. 7 namo savininkę Vitą Marijoną Gervienę. Tarp daugiabučių namų savininkų bendrijų išsiskyrė Nendrės g. 10-ojo namo savininkų bendrijos prižiūrima teritorija, įstaigų – Panevėžio regos centras „Linelis“. Savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje buvome paskelbę rinkimus, kuri aplinka yra gražiausiai prižiūrima. Panevėžiečių nuomonė sutapo su viena iš mūsiškių – daugiausiai „like“ balsų surinko Nendrės g. 10-ojo namo nuotrauka“, – sakė R. Pauža.

Komisijos sprendimu konkurso nugalėtojams bus įteikti Savivaldybės mero padėkos raštai ir atminimo dovanėlės, socialinio tinklo „Facebook“ nugalėtojui – skatinamasis prizas.

Gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojai bus apdovanoti spalio pradžioje.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų