I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Išrinkti 2021-ųjų Metų panevėžiečiai

Išrinkti 2021-ųjų Metų panevėžiečiai

Šiandien vykusiame Metų panevėžiečių rinkimo komisijos posėdyje bendru sutarimu buvo išrinkti 2021-ųjų Metų panevėžiečiai.

„Dėkoju visiems siūliusiems kandidatūras bei sveikinu visus, kurie buvo įvertinti ir pasiūlyti tapti Metų panevėžiečiais – tai rodo miestiečių padėką ir pagarbą Jums. Komisijai teko iš tokio gausaus garbingų kandidatų būrio išrinkti 5 labiausiai miestui nusipelniusius žmones. Bendru sutarimu išrinkome iškiliausius įvairių sričių žmones, tuos, kurie šiemet gaus garbingą apdovanojimą – sveikimai Jums“, – sako Panevėžio miesto meras, Metų panevėžiečių rinkimo komisijos pirmininkas Rytis Račkauskas.

2021-ųjų Metų panevėžiečiais tapo:

UAB „TPA” vadovas Alvydas Andrijauskas – už profesionalumą vadovaujant įmonei, gavusiai inovatyviausios 2021m. įmonės apdovanojimą, pagalbą ir labdaringą veiklą karantino metu, už indėlį kuriant galimybę robotikos centrą „RoboLabas” lankantiems mokiniams naudotis naujausiomis technologijomis.

Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Antanas Venckus – už išmintį, ryžtingumą ir profesionalumą sėkmingai atnaujinant J. Miltinio dramos teatrą, stiprinant jo kolektyvą, užtikrinant teatro matomumą, kuriant ir įgyvendinant ilgalaikę teatro strategiją ir kuriant glaudų ryšį su žiūrovais bei Panevėžio miestu.

Iniciatyvos „Mamos varom kavos“ tarybos narė, aktyvi pilietė Irvyda Tamošiūnienė – už savanorystę aukojant savo asmeninį laiką, prisidėjimą žiniomis prie Jaunimo reikalų tarybos politikos Panevėžio mieste, iniciatyvą, skirtą vienišiems seneliams, nepriteklių patiriantiems bei socialiai pažeistiems asmenims.

Viena geriausių visų laikų Lietuvos treko dviratininkių Simona Krupeckaitė – už karjeros pasiekimus ir Panevėžio miesto vardo garsinimą. S. Krupeckaitė dukart tapo pasaulio čempione bei triskart pasidabino Europos čempionato aukso medaliais.

Skulptorius Vytautas Tallat-Kelpša – už Panevėžio miesto puoselėjimą, asmeninį indėlį skleidžiant kultūrą ir meną Panevėžyje, Lietuvoje bei už jos ribų.

Metų panevėžiečių kandidatūrų buvo laukiama iki gruodžio 1-osios. Panevėžiečiai įvertino ir Savivaldybei pateikė 32 įvairiose srityse pasižymėjusius, labiausiai nusipelniusius miestiečius.

Metų panevėžiečius rinko komisija, kurią sudarė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas, jo pavaduotojai Valdemaras Jakštas ir Lauras Jagminas, Administracijos direktorius Tomas Jukna, Administracijos Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Morkūnė, 2020-ųjų Metų panevėžiečiai – Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas Rimvydas Tumas, Panevėžio švietimo centro direktorė Asta Malčiauskienė, UAB „Naftėnas“ generalinis direktorius Dainius Janėnas, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas, režisierius Aleksandras Špilevojus ir aktorius, renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas.

2021-ųjų Metų panevėžiečiai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis. Iškilminga apdovanojimo ceremoniją vyks gruodžio 16 d.

Metų panevėžiečiai apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje, švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus, profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją, labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams, visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą, miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas, savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio apdovanojimas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

Komentarai

  • Apdovanojimai kaip iš sekso reikmenų parduotuvės…:)

  • O ką gero nuveikė Venskus, kad atliko savo pareigas. Niekur, nieko apie jį negirdėjau, kur teatro pasiekimai, laimėjimai, išskirtinumas. Pasiekimas: nesukėlė konfliktų. Sugebėjo każkam įsiteikti.

  • Vienam komentatoriui problemos su rega, kitam su protu.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų