Išrinkta Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vadovė

Išrinkta Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vadovė

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko konkursas į Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorius. Jį laimėjo 42 metų Asta Sakalauskienė.

A. Sakalauskienė Šiaulių universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį, informatikos bei socialinių mokslų bakalauro kvalifikacinius laipsnius.

Moteris tuometėje 9-oje vidurinėje mokykloje yra dirbusi informacinių technologijų ir dailės mokytoja, Nacionalinėje mokyklų vertinimo agentūroje bendrojo lavinimo mokyklų veiklos kokybės išorės vertintoja. Pastaruoju metu dirba Raguvos gimnazijos direktore bei Nacionalinėje švietimo agentūroje pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų vertintoja.

A. Sakalauskienės nuomone, svarbiausias ir pirminis uždavinys – rengti strategiją, pasitelkiant mokytojus, tėvus, ugdymo partnerius. Siekiant sėkmingo darbo su mokiniais, į veiklas planuojama įtraukti tėvus, įveiklinti mokinių tarybą. Direktorės planuose – pedagogų kvalifikacijos kėlimas, mokyklos, kaip teikiančios išskirtinį sportinį ugdymą, įvaizdžio stiprinimas, investicinių programų paieška ir kt.

Direktorė 5 metų kadencijai bus paskirta, kai pagal Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymą bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

Konkurse į Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktoriaus pareigas dalyvavo 3 pretendentai.

Komentarai

  • Gaila, kad pedagogikoje ,,išnyko vyrai“.

    • Kodėl gaila? Kada išnyko?

      • Atsakyti
  • Reikėtų skirti sąvokas. PEDAGOGIKOJE vyrai neišnyko, neišnyksta ir neišnyks. PEDAGOGINIAME DARBE jų yra mažiau. Vyrai rečiau renkasi mokytojo specialybę, nes šiais laikais mokytojo specialybė nėra prestižinė, kaip buvo tarpukaryje. Gydytojas, teisininkas, kunigas ir mokytojas tada buvo didžiai gerbiami.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų