Išrinkta Panevėžio muzikinio teatro vadovė

Išrinkta Panevėžio muzikinio teatro vadovė

Nuo vasaros vadovo neturintis Panevėžio muzikinis teatras sulaukė naujienų. Prie jo vairo jau netrukus stos nauja direktorė.

Miesto Savivaldybės surengtą konkursą šioms pareigoms eiti laimėjo dabartinė muzikos agentūros „Per Musica“ direktorė, vilnietė Kotryna Nekrošiūtė.

Vadovauti Muzikiniam teatrui pretendavo du kandidatai.

Kotryna Nekrošiūtė

Kotryna Nekrošiūtė

K. Nekrošiūtė yra baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, įgijusi fortepijono specialybę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – muzikos vadybos magistro laipsnį.

Būsimoji direktorė teigė sieksianti, kad jos vadovaujama įstaiga taptų unikaliu, novatorišku turiniu, edukacine veikla Lietuvos muzikinių teatrų kontekste išsiskiriančiu ir Panevėžio miestą reprezentuojančiu teatru. Anot jos, bus kuriama sistema, kad informacija apie būsimus renginius, įstaigos veiklą, planus ir įgyvendintus rezultatus įvairiais kanalais nuolat pasiektų tikslines grupes, skatintų dalintis informacija, taip būtų stiprinami ir viešieji ryšiai.

Įstaigos viduje naujoji vadovė planuoja sukurti motyvacinę sistemą, sudaryti galimybę kelti kvalifikaciją, įdiegti savanorių bei praktikantų sistemą.

K. Nekrošiūtė vadovauti teatrui 5 metų kadencijai bus paskirta, kai pagal Korupcijos prevencijos įstatymą bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

Panevėžio muzikinis teatras be direktoriaus liko, kai nuo 2019-ųjų vasario jam vadovavęs Nerijus Jakštonis šią vasarą atsisveikino su Aukštaitijos sostinės muzikais. Direktorius pareigas paliko šalių susitarimu, sulaukęs darbo pasiūlymo Kaune. N. Jakštonis taip pat pasitraukė ir iš pučiamųjų orkestro „Garsas“, kuriame grojo trimitu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų