Išrinkta nauja Gamtos mokyklos direktorė

Išrinkta nauja Gamtos mokyklos direktorė

Šiandien vyko konkursas į Gamtos mokyklos direktoriaus pareigas.

Laimėtoja tapo Vaiva Jankauskienė, kuri buvo vienintelė kandidatė.

V. Jankauskienė baigusi Vilniaus pedagoginį universitetą, kuriame jai suteiktas humanitarinių mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir KTU vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacijos laipsnis. Darbo patirtį įgijo Panevėžio miesto savivaldybės švietimo skyriuje, kuriame dirbo vyriausiąja specialiste. Taip pat dirbo Panevėžio dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

V. Jankauskienė išskiria kelis pagrindinius Gamtos mokyklos strateginius tikslus. Vienas iš jų ugdyti mokinių aplinkosauginę kompetenciją kokybiškai įgyvendinant bendrąsias neformaliojo ekologinio švietimo programas. Taip pat ugdyti mokinių kūrybiškumą ir skatinti saviraišką organizuojant projektines veiklas, vykdant edukacijas, renginius, ekskursijas. Stiprinti materialinę bazę, sudaryti palankias sąlygas neformaliojo švietimo programų ir edukacinių renginių organizavimui.

Komentarai

  • kai dirbo dailes mokykloje tai jezus marija, geriau jau be tokiu pavaduotoju nei su tokiais ,,specialistais“ zmogiskumo nulis, totali popieriuku ziurke su neklystancios sindromu

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų