P. Židonio nuotr.

Po kraupios egzekucijos dvare – kritika valstybinėms institucijoms

Po kraupios egzekucijos dvare – kritika valstybinėms institucijoms

Ne tik atgaivintu kultūros paveldu, bet ir augintiniais garsėjantis Panevėžio rajono perlu vadinamas Bistrampolio dvaras patyrė nemenką smūgį. Į grakščiųjų danielių aptvarą atvykusi darbuotoja išvydo siaubo filmo vertą vaizdą. Į aptvarą prasiveržęs šuo išpjovė kone visą bandą ir dargi puolė pačią moterį.

Po kelių dienų paaiškėjo, kad dvaro teritorijoje galėjo siautėti net ne vienas, o keturi iš netoliese esančios neaptvertos sodybos atklydę agresyvūs mišrūnai.

Dvaro kolektyvą ne mažiau nei pati nelaimė sukrėtė valstybinių institucijų elgesys. Šungaudžiams savaitgalį nedirbant, aptvare lakstančio šuns niekas nepuolė gaudyti.

„Šuo drąsiai galėtų ir žmogų užpulti, o jei dar sutiktų vaikų, bet niekam tas nerūpi. Ir tai yra tragedija“, – rėžė Bistrampolio dvaro atgaivintojas kunigas Rimantas Gudelis.

Pirmoji apokaliptinį vaizdą išvydo į aptvarą pašerti danielių atėjusi darbuotoja. Jai prieš akis atsivėrė eilė išguldytų negyvų danielių perkąstomis gerklėmis.

Sukrėstos darbuotojos laukė dar didesnis smūgis. Pasak R. Gudelio, ją pačią puolė didžiulis šuo.

Visą straipsnį skaitykite sausio 18 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Iškart antrankius uždėt šunų savininkui!! Pvz, mano šuo niekad nepultų pjaut gyvūnų! Šie apmokyti pjatynėms, matyt!! Šeimininkui be jokių teismų – kameroj vietą surast!!

  • sunys ko jus norit,

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų