Įspėjimas automobilininkams: Liepų alėjoje darbuosis „pragaro mašina“

Įspėjimas automobilininkams: Liepų alėjoje darbuosis „pragaro mašina“

Specialistai įspėja gyventojus nuo rytojaus nepalikti savo transporto priemonių Liepų alėjoje.

Balandžio 25–26 dienomis numatyta „remiksuoti“ Liepų alėją, tad Panevėžio miesto savivaldybė ragina gyventojus čia nepalikti automobilių, kurie trukdytų kelininkų darbui.

Kitos savaitės pradžioje „pragaro mašina“ persikels į Taikos alėją.

Komentarai

  • Nu baikit juokus. Gyvenu Statybininku gatveje. Ja taip pat kaip ir naujina. Pradejo labai lygtai gerai. Pilnai viska keicia. Naujas asfaltas, naujus saligatvius deda. Bet cia va ir juokas. Gatve pravaziavimui atidare gruodzio menesi, taciau duobes islindo jau sausio viduryje. Sujungimus su esamomis gatvemis padare aukstus. Dabar isvaziuodamas is Statypiningu gatve i bet kuria kita, butinai soki per borteliuka. Nesuprantu ar jie b… mato, kad nesuvesta ant nulio gatviu sujungimai ar cia kas. Antra – gatve kaip ir sutvarke, taciau pasirodo kad dabar 2 autobusai praktiskai vienas su kitu neprasilenkia. Turi sustoti vienas, kad kitas pravaziuotu. Vietoj to kad gatve praplatinti, jie pridare automobiliu stovejimo vietas palei gatve. Saligatvi padare dviguba. Viena, tas kur buvo, normalus, platus ir kita pagal pat gatve, kuriuo niekas niekados gyvenime nevaiksto. Nezinau, ar cia dar ka nors tvarkys ar ne. Pagyvensim pamatysim. Nu isvaziavimus is kiemu tai zinoma tvarkys, nes dabar tik zvyras ir duobes. Nezinau, bet toks vaizdas, kad architektas kuris dare projekta net i vieta matyt nebuvo atvaziaves, o padare pagal esama, sena pries 35 metus daryta projekta. Vietoj to kad sutvarkyti normaliai gatve, vietos tikrai yra is ko. Praplatinti, padaryti normaliai, padare kaz kokia porodija. Babkes i bala ir jokios naudos. Nu palaukim pabaigtuviu, bet panasu, kad gatves netvrakys o tik geriausiu atveju uzlopys.

    • Atsakyti
  • Galetu SEKUNDE pasidometi, kokia situacija ir prakomentuoti.

    • Atsakyti
  • Tikrai apie tvarkomas gatves yra ką padiskutuoti.. Tikrai žurnalistai galėtų pasidomėti kas ir kodėl taip dirba ir nedadirba. Ne tik statybininkų gatvė apgailėtinai sutvarkyta ir dar nebaigta.. Ties aukštaičių-staniūnų sankryža toks pat nesusipratimas,-borteliai lyg ir nauji sudėti,o šaligatvių kraštai palikti duobėti. Šalia vaikų darželis,graudu žiūrėt kaip tėveliai tamposi užstrigę su dviratukais,vežimukais norėdami tiesiog užvažiuoti ant šaligatvio. Kodėl negalima vieno darbo padaryt kokybiškai ir iki galo?? Ar tas Panevėžio gatvių aplopymas pusmečiui tikrai vertas milijonų??

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų