Asociatyvi nuotr.

Išnešė ir ratus, ir bites

Išnešė ir ratus, ir bites

Panevėžio apylinkėse siautėję ilgapirščiai rūpinosi ne tik savo gerove, bet ir sveikata. Tiesa, ne visi spėjo įgyvendinti kėslus.

Penktadienį pagalbos telefonu skambinęs 76-erių panevėžietis pranešė apie tai, jog apie 13.30 val. sugrįžęs iš kiemo į nerakintą gyvenamąjį namą, esantį Žibučių gatvėje, pastebėjo vaikštinėjančias dvi romų tautybės moteris. Šios, pasikėsinusios pagrobti jam priklausantį turtą, nusikaltimo įvykdyti nespėjo – 62-ejų ir 23-ejų viešnios buvo sulaikytos.

Tos pačios dienos rytą, apie 9 val., policijos pareigūnai gavo 77-erių panevėžiečio pranešimą, jog maždaug 7.30 val. jis pastebėjo Ramygalos gatvėje stovėjusio automobilio „Toyota Avensis“ sugadintą bagažinės spynelę. Vyras pasigedo joje buvusio turto – gesintuvo bei vaistinėlės.

Automobilių vagys darbavosi ir prie pat miesto ribos esančiuose Pažagieniuose.

Panevėžio rajone gyvenanti 70-ies moteris penktadienį apie pusę aštuntos vakaro pareigūnams pranešė  apie nuo jai priklausančio automobilio „Audi A4“, stovėjusio Pažagienių kaime, Švyturio gatvėje, nuimtus visus ratus su padangomis.

Kiek kitokių nuostolių patyrė Pasvalio rajono gyventojas. Į policiją vakar apie 14 val. kreipęsis 75-erių Ustukių kaimo gyventojas teigė iš vakaro pasigedęs kieme augintų bičių: valydamas avilius, vyriškis pastebėjo, jog pavogtos trys bičių šeimos ir šešios vaškinės plokštelės (koriai).

Įvykių aplinkybės perduotos tolimesniems tyrimams.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų