P. Židonio nuotr.

Išmaniuosius šviesoforus atims karantinas

Išmaniuosius šviesoforus atims karantinas

Karantino pasekmės jau vejasi ne tik verslą, bet ir savivaldybes.

Panevėžys, dar šią vasarą planavęs pertvarkyti viso miesto centro senutėlius šviesoforus į išmaniuosius, netgi tam jau paskelbęs rangos darbų pirkimo konkursą, sulaukė karčios piliulės. Aukštaitijos sostinė netenka maždaug pusės milijono eurų paramos darnaus judumo planui išpildyti. Dėl tos pačios priežasties pakibo ir kita šįmet suplanuota idėja – elektroninio bilieto miesto maršrutiniuose autobusuose įdiegimas.

Vos prieš mėnesį vairuotojus pasiekė žinia, kad greitai teks pratintis miesto centre važinėti kitaip – Panevėžio išmaniųjų šviesoforų šeimą papildyti turėjo dar šeši tokie postai rekonstruotose sankryžose: J. Basanavičiaus ir Vilniaus gatvių, J. Basanavičiaus ir Ukmergės g., J. Biliūno g., Velžio kelio, Vilniaus g. ir Pajuostės pl., J. Basanavičiaus g. ir Savanorių aikštės, Vilniaus g. ir Ramygalos g., J. Basanavičiaus g. ir Elektros g. Visos šios sankryžos, išskyrus J. Biliūno g., Velžio kelio, Vilniaus g. ir Pajuostės pl., turėjo būti sujungtos į bendrą koordinuoto valdymo sistemą, vadinamąjį žaliąjį koridorių.

Ir nors Savivaldybė iki šiol nėra nutraukusi rangos darbų pirkimo konkurso – tebelaukia besisiūlančiųjų įrengti išmaniuosius šviesoforus, regis, Panevėžiui gresia likti su senuoju gatvių paveldu.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 28 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • nebedarys daugiau nesamoniu su savo ismaniosiomis sankryzomis kurios gamina tik kamscius

    • Atsakyti
  • Oi kaip ačiū. Didesnės nesąmonės Panevėžio gatvėse nebuvo. Ypač, kai išmanieji šviesoforai neišmanėliškai sureguliuoti. Matyt specialistų nėra.

  • Net lengviau atsikvėpiau. Tas sankryžas turbūt sugalvojo kinai – orui teršti ir laikui gaišinti.

    • Atsakyti
  • Labai labai gaila. Visame mieste turėtų visi šviesoforai būti išmanieji. Dabar per perėją baisu eiti, o ypač centre, kad koks avinas sukdamas dešinen neužlėktų.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų