Iškilmingoje ceremonijoje Panevėžyje pasikeitė savanorių pajėgų vadas

Iškilmingoje ceremonijoje Panevėžyje pasikeitė savanorių pajėgų vadas

Panevėžio širdyje – Laisvės aikštėje – neeilinė ceremonija.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas plk. ltn. Vidas Zabiela iškilmingai atsisveikino su Rinktinės kariais bei perdavė vėliavą naujai paskirtam rinktinės vadui mjr. Mindaugui Rekašiui.

Renginyje dalyvavo Rinktinės atsakomybės rajone esančių rajonų savivaldybių vadovai, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. Linas Kubilius, Rinktinių ir dalinių vadai bei kiti garbingi svečiai.

„Panevėžio ir panevėžiečių vardu nuoširdžiai dėkoju pulkininkui leitenantui Vidui Zabielai už pasiaukojamą tarnybą ir konstruktyvų bendradarbiavimą, einant rinktinės vado pareigas. Jūsų profesionalumas, pilietiškumas ir atsidavimas tarnybai ne tik prisidėjo prie šalies saugumo stiprinimo, bet ir puoselėjo kariuomenės ir miesto bendruomenės vienybę. Dėkoju ir geriausios kloties tolesnėje veikloje. Naujajam vadui majorui Mindaugui Rekašiui linkiu sėkmės įgyvendinant sau ir rinktinei keliamus tikslus. Tikiu, kad bendradarbiavimas su savivaldybe toliau stiprės, bus naudingas ir įdomus tiek kariams savanoriams, tiek panevėžiečiams“, – pasveikino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.
KASP vadas, plk. Linas Kubilius atsidėkodamas už gerą tarnybą ir puikius karinio rengimo rezultatus plk. ltn. Vidui Zabielai įteikė kovos kirvį, taip pat palinkėjo sėkmės tolimesnėje tarnyboje. Naujai paskirtas vadas mjr. Mindaugas Rekašius pasveikindamas karius pažadėjo tęsti Rinktinės vykdomą veiklą bei įgyvendinti naujus karinio rengimo sumanymus bei būti
dėmesingas visiems Rinktinės kariams.

 

 

 

Galerija

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų