Asociatyvi "Sekundės" nuotr.

Įsilaužėliai smaginasi – dar viena žaibiška naktinė vagystė

Įsilaužėliai smaginasi – dar viena žaibiška naktinė vagystė

Savaitgalį per vieną naktį prasiautę per Pasvalio dviejų parduotuvių ir gamyklos seifus, vagys įsismagino ir Panevėžyje.

Ketvirtadienio naktį, apie 2 val., Ramygalos gatvėje iš ūkinių prekių ir statybinių medžiagų parduotuvės pavogtas seifas su pinigais.

Nuostoliai dar skaičiuojami.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovo komunikacijai Tado Martinaičio teigimu, įsilaužimas pastebėtas naktį, suveikus signalizacijai. Tačiau į įvykio vietą atvykę apsaugos darbuotojai terado sienoje išdaužtą skylę – vagys su grobiu jau buvo spėję pasprukti.

Tokiu pačiu metodu įsilaužėliai pasidarbavo ir šeštadienio naktį Pasvalyje. Mažiau nei per valandą įsilaužta į dvi parduotuves ir gamyklą. Vagis domino seifuose palikti pinigai. Policijos duomenimis, šeštadienį, apie 4 val., Pasvalyje, Stoties g., įsilaužta į parduotuvę ir iš jos išplėštas seifas. Praėjus vos pusvalandžiui, Geležinkeliečių g. įsilaužta į gamyklą, pavogti pinigai, sugadintas turtas. O ryte, apie 9 val., pastebėta, kad naktį buvo įsibrauta į Mūšos g. esančią ūkinių prekių bei statybinių medžiagų parduotuvę. Į ją patekta išmušus kiaurymę betoninėje pastato sienoje. Iš parduotuvės taip pat pavogti pinigai. Įtariamieji dar nėra nustatyti.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų