Išankstinis balsavimas su COVID-19 kontrole susijusių problemų nesukėlė

Išankstinis balsavimas su COVID-19 kontrole susijusių problemų nesukėlė

Išankstinis balsavimas su koronaviruso (COVID-19) kontrole susijusių problemų nesukėlė, tvirtina sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Išankstinis vykęs balsavimas parodė, kad jokių problemų, susijusių tiek su infekcijų kontrole, tiek su rinkimų organizavimu neiškilo, nebuvo fiksuota ir kažkokių užsikrėtimų ar probleminių atvejų, todėl noriu nuraminti ir paraginti ateiti atlikti pilietinę pareigą“, – penktadienį per spaudos konferenciją sakė A. Veryga.

Ministras pažymėjo, kad balsuoti iš anksto atėję žmonės laikėsi tvarkos: dėvėjo kaukes, laukdami eilės balsuoti stovėjo vienas nuo kito per atstumą.

Sveikatos apsaugos ministras taip pat teigė garantuojantis, kad apsaugos priemonių rinkimų komisijų nariams užteks.

„Komisijų nariais ir priemonėmis yra pasirūpinta, jų pirmam turui pristatyta daugiau nei pakankamai, jei bus poreikis papildomai išduoti antram rinkimų turui, tikrai noriu visus nuraminti, kad rinkimams pasiruošta“, – sakė A. Veryga.

Išankstinis balsavimas dėl koronavoruso pandemijos per šiuos rinkimus buvo vietoje įprastinių dienų ištęstas iki keturių – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

Be to, buvo įrengta daugiau išankstinio balsavimo vietų, tačiau dalyje savivaldybių negalima balsuoti pačiame savivaldybės pastate, kaip būdavo anksčiau. Prie kai kurių išankstinio balsavimo punktų nusidriekė eilės.

Per keturias išankstinio balsavimo dienas savo valią Seimo rinkimuose pareiškė 178 tūkst. 145 arba 7,39 proc. visų rinkėjų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų