Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Iš valstybės kišenės Seimo nariai galės apmokėti ir savo renginių išlaidas

Iš valstybės kišenės Seimo nariai galės apmokėti ir savo renginių išlaidas

Seimo nariai iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų galės apmokėti jų inicijuojamų renginių dalyvių maitinimo paslaugas ir kitas išlaidas renginiui organizuoti.

Tai nutarė trečiadienį posėdžiavusi Seimo valdyba, pritardama Seimo Etikos ir procedūrų komisijos kreipimuisi. Tokį etikos sargų prašymą Seimo valdybai pristatė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė.
Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma siūlė apsiriboti tik Seimo rūmuose vykstančiais renginiais. Dėl renginių, vykstančių už parlamento rūmų, jis turėjo abejonių.
„Dėl renginių, kurie vyksta ne Seimo rūmuose, čia plona riba. Jeigu maitinimo išlaidos dengiamos bet kokiuose renginiuose už Seimo ribų, tai gali kilti ir klaustukai dėl galimo rinkėjų papirkimo. Pvz. Seimo narys rengia susitikimą su rinkėjais ir po to juos vaišina. Kai tokie dalykai vyksta kandidatuojant į Seimą, į savivaldybių tarybas, tai vienareikšmiškai traktuojama kaip rinkėjų papirkimas. Ar nereikėtų griežčiau į tai žiūrėti, apsiribojant renginiais Seime?“,- svarstė J. Razma.
Balsuojant dėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos kreipimosi į Seimo valdybą J.Razma susilaikė.

Komentarai

  • IZULUMUI RIBU NERA,TAI JIEMS VIS DAR MAZA

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų