P. Židonio nuotr.

Iš spektaklių – pamėlusiomis nosimis

Iš spektaklių – pamėlusiomis nosimis

Spustelėjęs šaltukas nosis gnaibo ne tik išėjusiems į lauką. Savaitgalį Panevėžio bendruomenių rūmuose žiūrėjusiems spektaklius ne ką padėjo susineštos skraistės ar net paltai – taip žvarbu buvo žiūrovų salėje.

Dėl šalčio ne tik parteryje, bet ir scenoje rūmų vadovybė kaltina nevykusį statinio projektą. Ir šiek tiek – nerangius teatrų darbininkus.

Išbandymą šalčiu sekmadienį patyrė Daiva Z., į Bendruomenių rūmus atėjusi pažiūrėti Rokiškio kultūros centro liaudies teatro spektaklio apie to krašto dievdirbio Liongino Šepkos gyvenimą.

„Įėjus į fojė nepasirodė šalta, tad, kaip ir pridera, su drauge nusirengėme paltus ir palikome juos rūbinėje“, – pasakoja panevėžietė.

Tačiau įėjus į didžiąją salę iškart persmelkė tokia žvarba, kad moterys nusprendė grįžti pasiimti paltų.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 22 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Bendruomenių rūmai, didžiausia kultūros įstaiga, įv. miesto renginius, priimanti daugybę svećių su savo koncertinémis programomis, visada buvo ir yra podukros vietoje miesto valdżiai. Tik sunkiu savo darbu, aukodami sveikatą ir dédami pastangas, leidžia miesto gyventojams ir svećiams lankytis renginiuose. LIŪDNA LABAI. Kada tie statybų darbai pajudés iś vietos……

  • x Siūlaome šilumos išlaidas kompensuoti bilieto kainoje

  • Labai apmaudu, tiek kolektyvų priglaudę bendruomenių rūmai, pagrindinė vieta miestiečiams leisti įviarų kultūrinį laisvalaikį, dar iki šios nerenovuota. Kiek kartų apie tai kalbėta … bet, čia kaip stoties amžinas projektas, kuris ir taip pajudėjo, o dabar SEMC garantuotai nuneš finansavimą dar keletui į metų į priekį….

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų