Organizatorių nuotr.

Iš čempionato grįžo su medaliais

Kelmės sporto centre dvi dienas vykusiame Lietuvos veteranų stalo teniso čempionate labai sėkmingai pasirodė panevėžiečiai. Jie iškovojo daugybę medalių.

Šis čempionatas buvo ir atranka į XI pasaulio lietuvių žaidynes, kurios vyks Druskininkuose liepos 14 ir 15 dienomis. Kiekvienoje amžiaus grupėje pirmąsias šešias vietas užėmę stalo tenisininkai iškovojo teisę dalyvauti tose žaidynėse.

Pačioje jauniausioje amžiaus grupėje (per 30 metų) net po tris aukso medalius iškovojo Valdas Martinkus ir Lina Martinkė. Panevėžiečiai laimėjo vienetų varžybas, žaisdami kartu nugalėjo mišrių dvejetų rungtyje ir su kitais partneriais triumfavo dvejetų varžybose.

Tris prizines vietas pavyko iškovoti Povilui Bagužiui. Panevėžietis amžiaus grupėje virš 70 metų vienetų varžybose tapo nugalėtoju, dvejetų rungtyje kartu su vilniečiu Stasiu Remeikiu iškovojo antrąją vietą, o mišrių dvejetų varžybose kartu su šiauliete liko trečias.

Amžiaus grupėje virš 65 metų bronzos medalį asmeninėse varžybose pelnė Bronius Kišūnas.

Puikiai Kelmėje pasirodė Ligita Vėlienė. Panevėžietė amžiaus grupėje virš 60 metų dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyje iškovojo čempionės titulą, o asmeninėse varžybose liko antra.

Skirtingose amžiaus grupėse ir daugiau panevėžiečių iškovojo aukso medalius. Asmeninėse varžybose nugalėtojomis tapo Ligita Sakavičienė, Vanda Matijošienė, dvejetų rungtyje pirmąją vietą iškovojo Vidutė Kanapeckienė, o mišrių dvejetų varžybose – Regina Giedraitienė. Pastaroji stalo tenisininkė užėmė trečiąją vietą ir asmeninėse varžybose.

Kelmėje dvi dienas vykusiame Lietuvos veteranų čempionate vienu metu buvo žaidžiama prie 24 stalų.