P. Židonio nuotr.

Iš arti. MONIKA KLIMAITĖ

Iš arti. MONIKA KLIMAITĖ

Panevėžio teatro „Menas“ meno vadovės ir režisierės Monikos Klimaitės kūrybinis kelias driekiasi nuo Lietuvos pajūrio iki pasaulio sostine vadinamo Niujorko.

Teatro režisūros studijos Klaipėdos universitete, vėliau – Karališkojoje centrinėje oratorystės ir dramos mokykloje Didžiojoje Britanijoje įgytas teatro praktikos magistro laipsnis, unikali stažuotė režisierių laboratorijoje Niujorke su Brodvėjaus teatro aktoriais, dabar – doktorantūros studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, daugybė kūrybinių projektų Vilniuje.

Kai prieš porą metų sulaukė kvietimo atvykti dirbti į Panevėžio teatrą „Menas“, Moniką sudomino ne miestas, o pats teatras.

Visgi dabar menininkė neslepia susižavėjimo tuo, kas vyksta kultūriniame Panevėžio lauke.

Tai yra visiškas rokenrolas“, – šypsosi M. Klimaitė.

Kalbame dar nesibaigus pirmajai naujų metų savaitei, tad natūralus klausimas: ką jums reiškia Naujieji? Ar tai simbolinė pradžia, ar tiesiog pakeistas kalendorius? Gal turite savo Naujųjų šventimo tradicijų?

Labai nesureikšminu šios datos. Aišku, artėjant metų pabaigai norisi pasidėti kokį nors tašką. Bet ne tam, kad užbaigčiau ir nubraukčiau, o priešingai – kad būtų nuo ko atsispirti ir judėti toliau. Šventimo tradicijų neturiu, bet viena, ką dažniausiai darau šią dieną, – skiriu sau tostą (šypsosi).

Visą straipsnį skaitykite sausio 6 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų