Asociatyvi P. Židonio nuotr.

Internete plinta įspėjimas vaikų turintiems panevėžiečiams

Internete plinta įspėjimas vaikų turintiems panevėžiečiams

Panevėžyje tėvai perspėjami apie automobiliu važinėjančius ir vaikus lipti viliojančius asmenis.

Pranešimu apie įtartiną automobilį per elektroninį dienyną pasidalino Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė. Šiuo įspėjimu žaibiškai ėmė dalytis ir tėvai socialiniame tinkle.
„Buvau informuota ir noriu perspėti, kad netoli mokyklos važinėjo mašina ir joje esantys žmonės kalbino vaikus, prisistatė tėvelių draugais, kvietė lipti į mašiną ir siūlėsi parvežti namo. Perspėkite vaikus, kad jokiu būdu neliptų į nepažįstamų žmonių mašinas“, – pranešė socialinė pedagogė.
Anot jos, apie šį įvykį informuota policija.

M. Karkos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas laikinai einančios pavaduotojos Virginijos Jeleniauskienės teigimu, į socialinę pedagogę kreipėsi vienos iš mokinių mama.

„Mes rūpinamės savo mokinių saugumu ir, sulaukę mamos tokio skambučio, kreipėmės į tėvus. Mama teigė pati pranešusi ir policijai. Mokykla į policiją nesikreipė. Mama įtartiną automobilį pastebėjusi ne prie mūsų mokyklos, o Statybininkų gatvėje. Tai yra mūsų mikrorajonas, todėl iš karto sureagavome ir prevenciškai kreipėmės į tėvus“, – komentavo pavaduotoja.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, miesto pareigūnų kol kas pranešimas nepasiekęs, tačiau socialiniame tinkle žaibišku greičiu plintanti informacija jiems žinoma.
„Jei buvo pranešta per e-policiją, taip greitai ši informacija mūsų dar nebus pasiekusi. Bet pagalbos telefonu 112 tokiu klausimu nebuvo skambinta. Socialiniame tinkle mačiau tą pranešimą, pats turiu vaikų ir matau, kad tėveliai operatyviai dalinasi šita žinia įspėdami vieni kitus“, – teigė T. Martinaitis.
Anot jo, iki šiol atvejų, kai vaikai būtų viliojami nepažįstamų asmenų, nėra buvę. Visgi, pasak policijos atstovo, vaikams visada reikia priminti, kad neliptų į nepažįstamųjų automobilius.

 

Komentarai

  • Tai kam ta e-policija buvo sukurta? Pinigams išplauti?

    • draugams ir svogeriams, kaip ir 112.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų