Įmonės vairą perleidžia jaunimui

Įmonės vairą perleidžia jaunimui

Vienos didžiausių norvegiško kapitalo įmonės „Adax“ ilgametis vadovas Jonas Klybas skaičiuoja paskutines darbo dienas. Jau nuo rugpjūčio 1-osios savo kėdę jis užleis įmonėje technikos direktoriumi ilgai dirbančiam Aurimui Lukoševičiui.

Kaip teigė J. Klybas, sprendimas palikti vadovaujamą postą nebuvo netikėtas, prieš porą metų jis atsisakė įmonės „Norac“ direktoriaus pareigų, o netrukus atsisveikins ir su „Adax“ direktoriaus postu. Tačiau iš aktyvios veiklos nesitrauks: ir toliau vadovaus įmonei „Aldrea“, o „Adax“ dirbs kaip konsultantas.

„Palaipsniui mažinau savo pareigas. Jau metai, kai esu pensinio amžiaus, tad natūralu, kad energija nebe ta. Norisi daugiau laiko sau ir šeimai“, – „Sekundei“ tvirtino J. Klybas.

2003 m. kovą įkurtoje įmonėje „Adax“ iš pradžių buvo tik du žmonės – J. Klybas ir jo kolega, o dabar bendrovėje dirba per du šimtai darbuotojų. Statyti gamyklą „Adax“ pradėjo per patį ekonomikos pakilimą, tačiau ir prasidėjusi krizė neatbaidė investuotojų – į duris atvėrusią naują gamyklą norvegai investavo apie 20 mln. litų.

Jau daugiau kaip dešimtmetį bendrovė gamina per 250 tipų šildytuvus ir juos eksportuoja į įvairiausias pasaulio šalis. J. Klybui pavyko sukurti stabilia ir pelninga veikla galinčia pasidžiaugti įmonę.

Komentarai

  • Tai, kad jaunimas dažnai pats nežino kaip susitvarkyti su įmonėmis. Labai retai kažkas perėmęs vairalazdę sugeba palaikyti tokį pat pelną ar jį pakelti. Su nauju, jaunu vadovu kartais ateina ir paprastas nemokėjimas, įmonės nevaldymas, nėra tarkim net naudojamas logistikos crm didesnėse įmonėse, nėra valdomos užduotys ar inventorius. Visada yra daug daugiau darbo negu atrodo ir tiesiog egzistuojantis žingeidumas be jokių apčiuopiamų žinių ar patirties nepadės.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų