"Sekundės" archyvo nuotr.

Ilgapirščius suviliojo chemikalai

Ilgapirščius suviliojo chemikalai

Pastaruoju metu pastebima, kad vagių grobiu vis dažniau tampa ūkininkai ar žemės ūkio bendrovės. Ilgapirščius vilioja ne tik brangi technika, žemės ūkio produkcija, bet net ir trąšos ar herbicidai.

63-ejų panevėžietis policijai pranešė, kad penktadienio rytą, apie devintą valandą nuvykęs į jam priklausančią chemikalų sandėliavimo patalpą, esančią Velžio sen., Keravos k., pastebėjo, jog pavogta 12 plastikinių talpų po 20 litrų su herbicidu. Nuostolis siekia 2 400 eurų.

Po ilgapirščių apsilankymo nemažų nuostolių patyrė ir 62-ejų Panevėžio rajono gyventojas. Vyras pranešė, kad penktadienį, apie 8.00 val. pastebėjo, kad iš jam priklausančios ūkio fermos, esančios Miežiškių seniūnijoje, Sutkūnų k., pavogtas benzininis pjūklas ir 40 litrų žymėto dyzelino. Nuostolis siekia 320 eurų. Netrukus buvo sulaikytas ir 43-ejų  įtariamasis.
O savaitės pradžioje, per Žolinę pastebėta, kad Panevėžio r., Velžio sen., Staniūnų k., iš įrenginių pavogti 9 ryšių kanalizacijos šulinių dangčiai, kurių vertė – net 1 557 eurai.

Komentarai

  • as nenaudoju tu velnio ismislu,auginu akologiskus zvirbliukus

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų