Ilgai tarnausianti vonia: kaip pasirinkti?

Ilgai tarnausianti vonia: kaip pasirinkti?

Natūralu, kad vonios įranga reikalauja didesnių investicijų nei įprastos prekės, tad norisi, kad šie gaminiai būtų itin kokybiški ir tarnautų ilgus metus – būtent dėl to daug dėmesio skiriame kiekvienam kriterijui.

Natūralu, kad vonios įranga reikalauja didesnių investicijų nei įprastos prekės, tad norisi, kad šie gaminiai būtų itin kokybiški ir tarnautų ilgus metus – būtent dėl to daug dėmesio skiriame kiekvienam kriterijui.

Perkant vonią, labai svarbu pasirinkti patikimą gamintoją ir atsižvelgti į šio gaminio savybes. Pagrindinis kokybiškumo kriterijus yra medžiagiškumas. Šiuo metu prekyboje galite rasti įvairiausių medžiagų, todėl išskirsime dvi sparčiai populiarėjančias ir itin patvarias vonių rūšis: akmens masė ir SilkStone.

Abi šios medžiagos yra kompozicinės ir savo savybėmis yra gana panašios, tačiau pats gamybos procesas skiriasi: akmens masės produktams gaminti naudojamas kvarcas, karbonatinis užpildas ir poliesterinės dervos – šis miksas išliejamas į iš anksto paruoštą gaminio formą. Tuo tarpu SilkStone medžiagos pagrindas yra boksitas, kuris yra maišomas su poliesterinėmis alyvomis ir aukštoje temperatūroje sukietėja. Be to, ši medžiaga yra gamtai draugiška – SilkStone galima perdirbti antrą kartą.

 

Akmens masės vonios

Pirmiausia svarbu paminėti, kad tokios vonios yra ypač dailios ir malonios liesti – jų paviršius lygus ir švelnus. Šie gaminiai gali būti skirtingų formų ir atspalvių, tad nesunkiai priderinsite vonią prie esamo interjero. Na, o pati svarbiausia šių vonių savybė – patvarumas ir stabilumas, prankostantis net natūralų akmenį – štai kodėl šie gaminiai sulaukia tiek daug dėmesio. Akmens masės vonios yra nelaidžios vandeniui bei nepaveikios rūgštims ar bet kokioms kitoms cheminėms medžiagoms. Jei atsiranda įbrėžimas – be didelio vargo pavyks atnaujinti, nes akmens masė yra lengvai poliruojama ir prižiūrima. Tokioje vonioje leidžiamas vandens garsas beveik nesigirdi, o taip pat mėgausites ilgai išlaikoma šiluma. Tokiais privalumais pasižymi ir praustuvai bei dušo padėklai, kurie taip pat gali būti gaminami iš akmens masės.

Tad jei ieškote higieniškos ir ilgai tarnausiančios vonios – toks pasirinkimas Jūsų nenuvils.

SILKSTONE vonios

Ši elegantiška ir prabangiai atrodanti medžiaga daugeliui dar nėra gerai pažįstama, tačiau iš esmės savo funkcinėmis savybėmis ji keičia marmurą. PAA gamintojas šias vonias apibūdina vienu sakiniu: „SilkStone – tai naujos kartos kompozitinė medžiaga, kuri švelni kaip šilkas ir kartu tvirta kaip akmuo.” Taigi panašu, kad SilkStone visai nenusileidžia akmens masei. Ši medžiaga pasitelkiama intensyvaus naudojimo patalpose (viešbučiuose, prekybcentriuose, biuruose ir t. t.) – tai tik įrodo SilkStone medžiagos patikimumą ir patvarumą.

Taigi kokios savybės garantuoja šių vonių ilgaamžiškumą? Pirmiausia jos yra atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms (tirpikliams, plovimo priemonėms, rūgštims ir t. t.), kaitrai bei vandeniui, smūgiams ir įbrėžimams, nes medžiaga itin kieta. Jeigu atsiranda koks įbrėžimas – jį nesunkiai galima nupoliruoti. Šios vonios taip pat pasižymi lengva priežiūrą, nes jums nereikės nerimauti dėl pageltusio paviršiaus – ši medžiaga nepaveiki UV spinduliams. Be to, SilkStone vonios itin higieniškos – jos nesugeria dažančių medžiagų, tokių kaip kava, vynas ar net markeris, todėl paviršius itin lengvai valomas.

Taigi savo estetišku dizainu bei funkcinėmis savybėmis abi šios vonių rūšys yra panašios, todėl pasirinkę tiek akmens masę, tiek SilkStone – neprašausite. Šias vonias gyvai apžiūrėti galite ARSAN vonios įrangos salone, kuriame iš arčiau galite susipažinti su šiomis vonių medžiagomis: jas paliesti, atsigulti ir pasimatuoti.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų