„Sodra“ ieško direktoriaus Panevėžyje – uždarbis iki 5,7 tūkst. eurų

„Sodra“ ieško direktoriaus Panevėžyje – uždarbis iki 5,7 tūkst. eurų

„Sodra“ dar metų pradžioje Panevėžio skyriui išrinkusi naują vadovą, vėl paskelbė konkursą šiai vietai užimti.

Nurodoma, kad naujasis direktorius turėtų vadovauti daugiau nei 700 darbuotojų ir tarnautojų komandai, o jo atlyginimas siektų 4160–5695 eurus, neatskaičius mokesčių.

Apie paskelbtą konkursą „Sodra“ pirmadienį pranešė savo „Facebook“ paskyroje.

Valstybės tarnybos portale esančiame skelbime nurodoma, kad kandidatas turi būti įgijęs magistro kvalifikacinį laipsnį, turėti 3 metų vadovavimo patirties, mokėti anglų kalbą B2 lygiu.

Vadovo pareiginės algos koeficientas siekia nuo 2,33 iki 3,19 bazinio dydžio, o atlyginimas atitinkamai sudarytų 4160–5695 eurus popieriuje. Rekvizitai.lt duomenimis, vidutinis darbo užmokestis kovą „Sodros“ Panevėžio skyriuje siekė 2231 eurą prieš mokesčius.

„Sodros“ Panevėžio skyriui direktorę buvo išrinkusi dar sausį.
Tuo metu konkursą šioms pareigoms užimti laimėjo Rasita Žilinskienė, Panevėžio Valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktorė.
„Sodros“ Komunikacijos skyriaus patarėjos Malgožatos Kozič „Sekundei“ tuomet teigė, jog galutiniam konkurso etapui – pokalbiui – buvo atrinkti daugiausia balų, bet ne mažiau nei šešis, surinkę du pretendentai. Anot „Sodros“ atstovės, pokalbio su pretendentais metu buvo siekiama įvertinti jų vadybines ir lyderystės kompetencijas.
Kaip teigė M. Kozič, pokalbio rezultatai parodė, kad abu pretendentai turi tinkamus gebėjimus bei panašią vadybinio darbo patirtį, tačiau savo motyvacijos pagrindimu, pademonstruotomis kompetencijomis, pateikta veiklos vizija ir prioritetais įstaigos reikalavimus bei lūkesčius labiau atitiko R. Žilinskienė.
Tačiau, pasak „Sodros“ Komunikacijos skyriaus atstovės Linos Lankauskaitės, tąkart konkursą laimėjusi M. Žilinskienė taip ir nebuvo įdarbinta.

Ji ir toliau eina pareigas Panevėžio VMI.

 

 

Komentarai

  • Nugalėtojas jau parinktas.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų