Jaunuolių dienos centro lankytojai jau dirbo rūšiuodami žvejybinius kabliukus ir lankstydami dėžutes. Dabar jų darbo skelbimą pamatė 15 tūkst. internautų, bet verslo susidomėjimas – labai menkas. Jaunuolių dienos centro nuotr.

Ieško darbo už simbolinį atlygį

Ieško darbo už simbolinį atlygį

Žmogaus galimybių ribos – labai skirtingos, tačiau noras būti reikalingam būdingas visiems.

Panevėžio jaunuolių dienos centro lankytojai – proto negalią turintys panevėžiečiai mielai imtųsi įvairių nesudėtingų darbų, tačiau verslininkai neskuba naudotis tokia darbo jėga.

Kitaip nei jų kolegos Vakarų Europos valstybėse, kur tokiu bendradarbiavimu džiaugiasi tiek pats verslas, tiek ir negalią turintieji.

Esame darbštūs, atsakingi, pareigingi, punktualūs ir kruopštūs. Turime darbinei veiklai gerai pritaikytas patalpas ir daug rankų, trokštančių darbo. Ieškome verslininkų, kurie galėtų mums pasiūlyti pakavimo, rūšiavimo ar kitokio, sudėtingų įgūdžių nereikalaujančio darbo. Atlyginimas – nėra mūsų tikslas. Svarbiausia – darbinių įgūdžių ugdymas ir užimtumas!“ – toks skelbimas jau ne pirmą kartą keliauja po socialinius tinklus.

Nors jį perskaitė jau apie 15 tūkst. žmonių, Jaunuolių dienos centro direktorės Linos Trebienės teigimu, kol kas susidomėjimas Lietuvoje dar netradiciniu darbo skelbimu – menkas.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 5 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų