Į valdžią Panevėžyje besiveržiusiam Rusijos šlovintojui iškelta byla

Į valdžią Panevėžyje besiveržiusiam Rusijos šlovintojui iškelta byla

Su buvusio STT Panevėžio valdybos vado, dvi kadencijas Seime praleidusio Povilo Urbšio komanda į miesto Tarybą pretendavęs patekti Rusijos šlovintojas Petras Mureika turės reikalų su teisėsauga – penktadienį jam iškelta baudžiamoji byla.

Portalas Sekundė.lt jau rašė, kad šiam panevėžiečiui, už laisvę kovojančius ukrainiečius vadinančiam naciais, prieš ketvertą metų socialiniame tinkle tuomečio JAV prezidento prašiusiam išvesti iš Lietuvos čia dislokuotus NATO karius, o seksualines mažumas prilyginančiam kriminaliniams nusikaltėliams, dalyvavimas savivaldos rinkimuose pasibaigė nė neprasidėjęs.

Dabar portalas lrytas.lt skelbia sužinojęs, jog P. Mureikai pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius – „Kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę“ ir „Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams“.

Daugiau skaitykite: „Po komiteto sparnu – Kremliaus šlovintojas“

Nepartinio politinio komiteto „Panevėžio labui“ panevėžiečiams pristatytame kandidatų sąraše P. Mureika buvo įrašytas 17-uoju numeriu, nors jau ne vienerius metus socialiniuose tinkluose reiškiasi kaip aktyvus Rusijos politikos šalininkas.

Apie prorusiškas P. Mureikos pažiūras komiteto nariai teigė sužinoję kone atsitiktinai. Iškart buvo sušauktas komiteto „Panevėžio labui“ tarybos posėdis ir absoliučios daugumos sprendimu tą pačią dieną Vyriausiajai rinkimų komisijai pateiktas prašymas P. Mureiką išbraukti iš asmenų, pretenduojančių tapti kandidatais į miesto Tarybos narius, sąrašo.

Prašymas buvo patenkintas nedelsiant.

Komentarai

  • Nuomonė. Kiek prisimenu, šis milicininkas buvo silpno protelio. Jo kalbos buvo labai slidžios. Prieš baudžiant reikėtų patikrinti jo psichologiją. Nubausti visuomet suspėjama.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų