Ingrida Šimonytė. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

I. Šimonytė: Lietuvos rankos bus tos, kurios atneš prie Europos vadovų stalo 28-ą kėdę Ukrainai

I. Šimonytė: Lietuvos rankos bus tos, kurios atneš prie Europos vadovų stalo 28-ą kėdę Ukrainai

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad penktadienį vyksiančioje Europos Vadovų Taryboje Lietuva dar kartą aiškiai pasiųs žinią apie Ukrainos narystę Europos Sąjungoje (ES). Jos teigimu, Lietuvos rankos bus tos, kurios atneš prie Europos vadovų stalo 28-ą kėdę Ukrainai.

„Noriu tikėti, kad rytoj Europos Vadovų Taryboje civilizuoto pasaulio lyderiai padarys viską, kad Ukraina nesijaustų palikta viena. Kad tie, kuriuos vadiname savo draugais, pajaustų mūsų draugystę, įprasmintą tikrais darbais. Noriu tikėti, kad 27-ių europiečių vadovų balsai rytoj bus vienas girdimas Ukrainos balsų choras – ne veblenantis apie ilgą kelią ir namų darbus, o aiškiai siunčiantis žinią apie Ukrainos narystę Europos Sąjungoje“, – ketvirtadienį Seime susijaudinusi kalbėjo premjerė.

Vyriausybės vadovė tikisi, kad „Lietuvos balsas šiame chore skambės garsiausiai. Kad Lietuvos rankos bus tos rankos, kurios atneš prie Europos vadovų stalo 28-ą kėdę. Kad, nugalėjusi Mordorą, tą kėdę užimtų Ukraina“.
Ministrė pirmininkė kartoja, kad ne žodžiais, o darbais reikia padėti Ukrainai.

„Kiekvienas iš mūsų privalome ne maudytis Ukrainos didvyrių šlovės spinduliuose, ne ploti jiems iš savo gražių šviesių kabinetų, o keltis ir eiti, važiuoti, skristi už juos. Kasdien iki pergalės mes turime būti jų atrama ir jų balsas viso civilizuoto pasaulio sostinėse, Europos sostinėje“, – kalbėjo ji.

Komentarai

  • taip kaip LTSR būdavo, taip dabar prie Ladsbergių valdžios.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų