P. Židonio nuotr.

Į Panevėžį atvyksta šalies čempionai

Į Panevėžį atvyksta šalies čempionai

Šį trečiadienį salės futbolo klubui „Panevėžys“ savo aikštėje šalies salės futbolo taurės turnyro rungtynes žais su Lietuvos čempione „Kauno Žalgirio“ ekipa.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje buvo ištraukti LFF salės futbolo taurės aštuntfinalio ir ketvirtfinalio burtai, po kurių savo varžovus sužinojo turnyre kovą tęsiančios 16 komandų.

Burtai nebuvo parankūs salės futbolo klubui „Panevėžys“. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad panevėžiečių aštuntfinalyje laukia Lietuvos čempionai „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai.

Trečiadienį „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos Aukštaitijos sostinėje išsiaiškins, kuri iš šių ekipų toliau tęs kovą dėl garbingo trofėjaus. Susitikimas su „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkais panevėžiečiams šiame sezone bus pirmasis mačas savo aikštėje. Iki šiol visus susitikimus SFK „Panevėžys“ žaidė varžovų aikštėse.

Kauniečiai, laimėję visus dvylika žaistų susitikimų, užtikrintai pirmauja šalies pirmenybėse. Šių metų A lygos čempionate SFK „Panevėžys“ ir „Kauno Žalgiris“ tarpusavyje jau susitiko du kartus. Abejas rungtynes laimėjo kauniečiai – 4:0 ir 5:4.

SFK „Panevėžys“ vadovas Dainius Mikeliūnas sako, kad panevėžiečiai pasiruošę kautis su itin pajėgiais varžovais.

Nors kauniečiai turi daug pajėgių legionierių ir užtikrintai pirmauja Lietuvos čempionate, mes iš anksto ginklų nesudedame ir kovosime iš visų jėgų. Paskutinės tarpusavio rungtynės, kuriose varžovams po atkaklios kovos nusileidome vienu įvarčiu, parodė, kad galima kovoti su „Kauno Žalgiriu“. Šito susitikimo laukėme visą sezoną, kol žaisime savo namų arenoje. Viso klubo vardu kviečiu panevėžiečius palaikyti savo miesto komandą taurės rungtynėse su šalies čempione „Kauno Žalgirio“ ekipa. Mums reikalingas jūsų palaikymas“, – „Sekundei“ sakė D. Mikeliūnas.

Sekmadienį Lietuvos salės futbolo A lygoje buvo sužaistos trejos vienuoliktojo turo rungtynės. Centrinis turo mūšis vyko vėliausiai Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ susirėmė su šalies čempionais „Kauno Žalgiriu“. Svečiai iš Kauno lieka vis dar neįveikti, o šįkart jie rungtynes laimėjo rezultatu 5:2.

Nuo šio etapo į LFF salės futbolo varžybas įsijungė ir visos 10 Lietuvos A lygos čempionate rungtyniaujančios komandos: „Kauno Žalgiris“, Jonavos „Vikingai“, Gargždų „Pramogos“, SFK „Panevėžys“, FK „Saulės kraštas“, Alytaus „Dainava“, Vilniaus „Turbotransfers“, „ŠSPC-Radviliškis“, Mažeikių VIP, „Klaipėda City“.

Kitos kovą dar tęsiančios komandos – FK „Smūgis“, FK „Dembava“, Kybartų „Sveikata“, „Jurbarko Imsrė“, „Širvintos-VGTU Vilkai“, FK „Aleksotas“.

Visos aštuntfinalio etapo poros: „Jurbarko Imsrė“ – Gargždų „Pramogos“, „Širvintos-VGTU Vilkai“ – Jonavos „Vikingai“, „ŠSPC-Radviliškis“ – Kybartų „Sveikata“, FK „Saulės kraštas“ – „Klaipėda City“, SFK „Panevėžys“ – „Kauno Žalgiris“, FK „Dembava“ – FK „Smūgis“, FK „Aleksotas“ – Mažeikių VIP, Vilniaus „Turbotransfers“ – Alytaus „Dainava“.

Poryt, Rankinio salėje (Durpyno g. 3A), susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų prasidės 20 valandą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų