P. Židonio nuotr.

Į Kultūros centrą atsikraustys statybininkai

Į Kultūros centrą atsikraustys statybininkai

Besibaigiantis koncertų sezonas bus paskutinis 37-erius metus remonto nemačiusiai, moraliai ir fiziškai pasenusiai Panevėžio kultūros centro didžiajai salei.

Jau vasarą artistus, šokėjus ir kitus scenos meistrus joje pakeis statybininkai.

Sovietmetį menanti Panevėžio kultūros centro 625 vietų salė gerokai skiriasi nuo neseniai suremontuotų tokių įstaigų aplinkiniuose Pasvalio, Kupiškio, Radviliškio rajonuose.

Dėl apgailėtinos kultūros centro garso ir apšvietimo įrangos net vykstant koncertams ne kartą replikas yra laidę ir patys į Panevėžį koncertuoti atvykę menininkai.

Iš kitų miestų atvažiavę atlikėjai pasišaipydavo, kad kadaise šitie rūmai buvo vieni prabangiausių Lietuvoje, o dabar dvokia pelėsiu.

Tačiau apšiurusi, pašiepiančių replikų sulaukianti salė jau greitai lankytojams bus uždaryta.

Šiuo metu kaip tik paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas ieškant rangovo ja kapitališkai suremontuoti. Paraiškų laukiama iki balandžio vidurio, tad, jei konkursas eisis sklandžiai, vasarą, o vėliausiai – rudenį turėtų prasidėti didieji darbai.

Ir tai bus pirmas kartas, kai beveik prieš keturis dešimtmečius statyta įstaiga – Panevėžio kultūros meka – sulauks rimto remonto.

Tam lėšų skiriama iš Panevėžio bei valstybės biudžetų.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 12 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

 

Komentarai

  • Kaip greitai prabėgo metai, kai pirmą sykį įžengiau pro šių rūmų duris. Tai buvo šventovė, kurioje prabėgo patys gražiausi metai. Gražiausios ateities linkiu visiems.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų