P. Židonio nuotr.

Į kaimą – rizikuojant gyvybe

Į kaimą – rizikuojant gyvybe

Panevėžio rajono savivaldybei gerokai apkarpius susisiekimą su kaimo vietovėmis autobusais, nevairuojantys gyventojai mato dvi išeitis – arba persėsti ant dviračių ar paspirtukų, arba tapti valstybės išlaikytiniais. Priemiestinių gyvenviečių ir sodininkų bendrijų gyventojai pasirinko pirmąjį variantą. Tačiau bėda, kad tokia kelionė pavojinga – į retą kaimą veda dviračių takas.

Panevėžio rajono savivaldybė sulaukė trijų – sodininkų bendrijos „Sodžius“, Bernatonių ir Skaistgirių gyvenviečių prašymo įrengti dviračių ir pėsčiųjų taką link Skaistgirių. Tokios elementarios infrastruktūros meldžiantys gyventojai tvirtina kasdien rizikuojantys gyvybe, mat siauru ir staigius posūkius darančiu keliu jie priversti dalytis ne tik su lengvosiomis, bet ir sunkiasvorėmis mašinomis, kurios nuolat kursuoja į prie pat kelio eksploatuojamą smėlio karjerą.

Link Skaistgirių vedančio kelio šlaitai vietomis tokie statūs, kad iki nelaimės – tik vienas žingsnis. Savivaldybės atstovai teisinasi, neva jų rankos surištos – prašomi rekonstruoti keliai priklauso Valstybinei automobilių kelių direkcijai, o į jos eilę įrengti dviračių takus įtraukti per du tūkstančiai prašymų.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 8 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Užtat jodckem išlaikyti pas valdininkus užtenka pinigu ! Kaip valdžia vis gi nekençia savo piliečius !

    • Gal tu patylėk. Niekas jų nekviečia. Tiek kainuoja apsauga nuo jų

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų